Sūdzību dēlis: “Stender’s Pica” Talsos pavisam noteikti neizskatās kārdinoša! Ko pasniedz maksājošiem klientiem?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
“Stender’s Pica” Talsos pavisam noteikti neizskatās kārdinoša! Ko pasniedz maksājošiem klientiem?

“Sveiki! Vēršos pie jums ar savu atklājumu no “Stender’s Pica” Talsos. Gribētos saprast, kādi tad ir pašreizējie standarti ēdiena gatavošanā, ko pasniedz maksājošiem klientiem?

“Skaista” lielā draugu pica, kas pavisam noteikti neizskatās kārdinoša!”

Iesūtīja: Kristiāna

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Arnolds Liepa
    +20 +18 -2

    Arnolds Liepa

    Skatoties uz bildi var secināt, ka kliente ir pasūtījusi 3 dažādas picas (viena veida puse un 2 veida ceturtdaļas). Nesaskatu problēmu, varbūt kliente gribeja lai katru daļiņu viņai liek atsevišķā kastē. Bet tad atkal būtu kārtējā sūdzība. Labāk būtu ēdusi savu picu, lai neatdziest. Neviss reklamējusi savu stulbuma pakāpi.
  • Jana
  • Inese Dalmatova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!