Sūdzību dēlis: Šprotu burciņā pavasarīgs pārsteigums – muša!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šprotu burciņā pavasarīgs pārsteigums, tā teikt, “odziņa”!”

Šprotu burciņā pavasarīgs pārsteigums – muša!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ēdu šprotītes, kuras starp citu, tirgo ne tikai Latvijā un te pēkšņi pretī man skatās muša eļļā! Nezinu, vai tā ir pārbaudīta un ēdama?” vaicā Raivis.

13 komentāri

13 komentāri

 • Panda

  Panda

  Cik daudz ir estas zivtiņas no burkas....tādi brīnumi nekad nav redzēti!
 • Batons
 • Edijs Aboltins
 • Vita Dzerkale

  Vita Dzerkale

  Burka neuzpùtàs. Tàtad labi sterilizèts. Musha pie zivìm nav nekas jauns!hhhh
 • Daina Vasiljeva
 • Daina Vasiljeva

  Daina Vasiljeva

  Vismaz var redzet ka zivtinja biologiski esusi🤣🤣🤣
 • Artis Vnk Artis

  Artis Vnk Artis

  Gaļa vien ir 😅😂 un kas darās zivju tefteļos? 😂👍
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  idotu sovs vnk pus burku vel izeda un pasudzejas Bez Tabu..... ta vispar izskatas pec tas sprotes acs, bet nu te jau labak visi zin. Visi ar musam esam izaugusi! Sabiedriba paliek smiekligi sterila un tad brinas ka ir visadas alergijas! Berniba zemi edam un neviens nesudzejas.
 • Ēriks Veidemans

  Ēriks Veidemans

  bļa nu reāli kas tālāk :D kaķis pie poģa padirsīs un būs Bez Tabu iekšā? 😂😂
 • :-)

  :-)

  Nabaga cilvēks, viņam ir tik garlaicīga dzīve, ka pat mušas dēļ gatavs zvanīt uz BezTabu. Tiešām traki

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!