Sūdzību dēlis: Spīdīgie vistas šķiņķīši!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vistas šķiņķīši no veikala “Maxima” naktī metāla traukā spīd!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Diāna.

Spīdīgie vistas šķiņķīši!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
36 komentāri

36 komentāri

 • Nazgra Matīss
 • Anon
 • Līga Kipāne
 • Evita Pingvitta
 • Jete

  Jete

  Nopirku vistas kakliņus suniem ari spīd tas jau bija sen,arī lielopu kauli spīd,bet es nerakstīju nodomās ka viena jukusī raksta......
 • Vaira Arbidāne

  Vaira Arbidāne

  Vēl tagad smejos par to rakstu, un tās gramatiskās kļūdas 🤦es jau neko, bet nevarēju noturēties,atvainojiet!🤣🤣🤣🤣🤗
  • Vineta Mage

   Vineta Mage

   Vaira Arbidāne Punktiņš, komats, tas ne tā rakstīts, ka tam visam nozīmē. Tagad ir tik daudz citu lietu par ko vajag uztraukties daudz vairāk.
  • Vaira Arbidāne

   Vaira Arbidāne

   Vineta Mage tur jau tā lieta, ka ir par daudz pārāk daudz negatīvās lietas,visi tie murgainie ierobežojumi, vājprāts 🤦nu tad vakar izlasīju to rakstiņu, tā izsmējos uzreiz vieglāk palika, lai šī raksta autore neapvainojās nekā personīga,kam negadās, izturību mums visiem 🙏🤗🥰
 • Ibragims

  Ibragims

  Diāna Dvorjadkina, izskatās, ka esat Kiviča fanu klubā, tur visi tā raksta, ka neko nevar saprast. Laikam ilgi slimojuši un maz skolā gājuši.
 • Valdis Zariņš

  Valdis Zariņš

  O jā, nāk šādas sūdzības. Un ja vēl ar roku...eee...zīmēti burti, tad pavisam jauki.
 • Anna

  Anna

  Mums tā bija ar Maximas suši. Tas suši pildījums spīdēja tumsā. Stilīgi.
 • Aha

  Aha

  Vajadzēja taču norādīt ražotāju, lai zinātu, ko nepirkt. Arī veikals tad varētu pārbaudīt preces kvalitāti, bet tagad tas izskatās pēc tāda jociņa tikai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!