Sūdzību dēlis: Šodien pirkta vista smird!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien tika nopirkta vista Madonas veikalā “Maxima”.”

Šodien pirkta vista smird!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Smaka jūtama – vista smird,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Dmitrijs.

67 komentāri

67 komentāri

 • Agneta Lukina

  Agneta Lukina

  Neviens jau nevar ielīst iepakojumā,un nokonstatēt,ka nelabi ož,ja ir nocenota prece tad pašam jāizvērtē vai šajā karstumā vaidzētu pirkt gaļu.
 • Te Nav Rudis

  Te Nav Rudis

  Uz iepakojuma termiņš 30.05.2019 tagad ir 5.06 + 2x nocenota. Pašnāvniekam jābūt lai tādu gaļu pirktu
 • Sanda Balgalve

  Sanda Balgalve

  Vai tad neredz ka vēl nocenots, kurš per karstā laikā nocenotas...tur jau uzreiz skaidrs ka nevilks vista ilgi .
 • Zane Bērziņa

  Zane Bērziņa

  Nu veikali nevar nocenot un tirgot puvumus! Karstā laikā prece būtu jānoceno nevis pēdējā dienā, bet ātrāk.
 • Agnese Smilga
 • Kate Elizabete
 • Agate Je Rêve

  Agate Je Rêve

  Es Maxima esmu nopirkusi gaļu, kurai termiņš ir vēl ilgs, un gaļa smirdēja. Veikals tuvu mājām,pa 5min nesabojāsies.maxima cenšos gaļu nepirkt.
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Vista savā būtībā smird... Arī svaiga... Kur nu vēl ar pēdējās dienās termiņu... Ierēķinam vēl pusstundu - stundu garo ceļu mājās pie +25.... Brīnums, ka tikai smirdēja...
 • Vita Bondare
  • Vita Bondare

   Vita Bondare

   tikai nepārprotiet,vistas gaļu,nevis dzīvu spalvainu vistu😁
   • haha

    haha

    krievu laikos visas vistas bija spalvainas. mana mamma toreiz svilināja spalvas nost ar aizdedzinātu papīru
 • Anna Kovaļevska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!