Sūdzību dēlis: Slimnīcā ēdienu pasniedz netīros traukos!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos pastāstīt par Austrumu klīniskās slimnīcas ievēroto higiēnu atnestajos brokastu, pusdienu un vakariņu traukos!”

Slimnīcā ēdienu pasniedz netīros traukos!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tie ir netīri un trauki ir ļoti nehigiēniski. Nav runa par ēdieniem, bet par traukiem, kuros tiek atnesti ēdieni – tie ir netīri!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Maija.

8 komentāri

8 komentāri

 • .....

  .....

  Neaizmirstam vienreiz par visām reizēm-SLIMNĪCA NAV VIESNĪCA. Nāc ar vienkāršu attieksmi un viss būs ok. Biju, ēdu, badā nenomiru. Pat likās labas atslodzes dienas.
 • Klusais arprāts

  Klusais arprāts

  Ziniet atverot to kasti jūtos kā pie cūku siles!!Visa zupa pārlijusi pār trauka malām ,dibenā mazliet palicis,atdzisusi,nedaudz silta.lidz kamēr tikt līdz otrajam,tas vispār auksts.Tēja vispār kā alkšņu lapu.Priekš kam tā termo kaste ja tur siltuma nav un attaisot iespaids ka atrodies pie cūku siles ar izlietu zupu nevis cilbēka cienīga trauka.Diez kā tās porolona kastes dezifikcē un tīra????Un ti cilvēki kas no viņiem ēd,iespējams ne vienmēr spēj parūpēties par savu higiēnu un ne katrreiz ēd no vienas un tās pašas kastes.
 • Tt5

  Tt5

  Cik zinu,tad slimnīcās obligāti nav jāņem ēšana..Brīžam pārsteidz cilvēku apņēmība visu tikai nopelt.
 • ×××
 • jurka

  jurka

  Pelejums tas pats penecelins,tatad veseligs,a tie skivji biku nosmuleti,nav traki,galvenais,kad zupa nepeld,musas vai kaksis,kads skaudiens,mats tas tak satigak...
 • Gints Mileris
 • Zane

  Zane

  Tie trauki nav netīri,bet gan pārvietojot tās termo kastes ēdiens ir vienkārši sakratījies gar šķīivja malām.
 • Upss

  Upss

  Tā ir taisnība, kastes iekšpuse sapelējusi. Pašam tādu atnesa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!