Sūdzību dēlis: Skolēnu pārtikas pakā ir poļu piens!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Saņēmu skolēniem paredzēto ēdiena paku un biju šokā!”

Skolēnu pārtikas pakā ir poļu piens!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Poļu piens skolēnu pakā, ko izsniedz skola, ir bez apraksta latviešu valodā un ar sešu mēnešu termiņu! Kad mācības bija klātienē, tad bija Latvijas piens. Kāpēc tagad netiek atbalstīti Latvijas piensaimnieki?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ēriks.

146 komentāri

146 komentāri

 • Jānis Ķipsna

  Jānis Ķipsna

  Nu redz. Tā kā konkurss ir atvērts un valstī izvar zemākā cena, tad arī piegādātājs (izplatītājs) uzvar.
  Tā kā mums bizness ir tendēts uz peļņu nevis apgrozījumu (pat es kā pilnīgs salāta biznesā to saprotu) tad arī nevar ekskluzīvais pašmāju piens ar augstu pievienoto vērtību konkurēt ar poļu vai leišu produktiem 😉
  Es gan šo rakstu vai sižetu noskatīšos pēc šī komentāra un ja tomēr būšu kļūdijies to arī atzīšu 😁
  • Jānis Ķipsna

   Jānis Ķipsna

   Bļāviens. Tas tikai sūdzību dēlis. Gaidam sižetu 😂
 • Valentin Gribanov
 • Helēna

  Helēna

  Piemēram Liepājā vispār nav skolēnu paku, priecajieties, jo poļu piens ir garsigaks.
 • Kaiva Kugrēna
 • Linda Upeniece

  Linda Upeniece

  Poļu piens ir slikts, bet kad sīkais piestumjas hesīsi, čipšus ,kolu un šokolādes viss ok! 🤟
 • Signe Viļuma

  Signe Viļuma

  Būtu vismaz tās neapmierinātās māmiņas un tie tētiņi priecājušies. Nenovērtē! 😓🙏🏼 Nedod- slikti, dod- atkal slikti! Tāda ir tā tauta! 🥲 Bez Tabu jau zaudē skatītājus šo muļķību dēļ, vajag nepieņemt tik, nu jau muļķīgas, sūdzības no skatītāju puses un ignorēt. Uzskatu, ka ir jāiemācās novērtēt to, kas tiek dots un ja nepatīk tas poļu piens vai nepatīk siers ar nosaukumu "Krievijas", tad vienkārši paklusēt, atdot kādam, kuram nosaukums un izcelsmes valsts nav svarīga, bet ir svarīgs tas saturs iekš paciņas. 😬
  • Arnita Arnita

   Arnita Arnita

   Signe Viļuma tieši manas domas...Tikai bagātie ir tik izlepuši, ka nezin ko ēst...Tiem, kam vajadzīga palīdzība, tiešām novērtē jebkuru paciņu vai brīvpusdienu piegādi!
 • Sintija

  Sintija

  Pakas dažādos novados atšķiras. Un tas tracina vēl vairāk. Tad labāk pamatproduktus,no kā var uztaisīt dažādus ēdienus..
 • Indra Semeža

  Indra Semeža

  Kāda starpība ķads piens un vispār produkti,tie pat gašigāki un galvenais lētāki....
 • Ak vai
 • Andris Feldmanis

  Andris Feldmanis

  Farm milk piens ir bezgaršīgs, kā no piena pulvera taisīts.
  Atgādina padomju laikos bijušo kondensēto pienu bundžās bez cukura.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!