Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Skolas pusdienās – kartupeļos – es novēroju tārpu.”

Skolas pusdienās atradu tārpu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Dažreiz tur arī ir atrasti mati. Vai tas ir normāli? Šis tika novērots Rīgas 84.vidusskolā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta skolēns.

5 komentāri

5 komentāri

 • Mamma

  Mamma

  Tas nav tarps bet gan no kartupela. Vaitad neesat mizojusi un kartupeli uz ieksu ari ieaudzis vienkarai nav notirits kartigi
 • jaaa

  jaaa

  Tas tarps ir bonuss,svaiga augosa Galina un vel komplekta ar matiem,satigi! Ilgak uzsilditas pusdienas! veeee,veee...
 • Anonīms

  Anonīms

  Taisnība! Pati vairakas reizes biju atradusi matu savā bļodā, vai tas ir normāli? Tur klāt ne savu!
 • Dārzenis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!