Sūdzību dēlis: Siguldas “Rimi” veikala apmeklētāji tiek diskriminēti! Nav iespējams iegādāties produktus par akcijas cenām

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Siguldas “Rimi” veikala apmeklētāji tiek diskriminēti! Nav iespējams iegādāties produktus par akcijas cenām

“Sveiki! “Rimi” akcijas bukletā tiek norādīts, ka akciju piedāvājumi nav pieejami Siguldā. Ar to droši vien domāts “Mini Rimi” veikals Siguldā, Ventas ielā 1 (šobrīd t/c Šokolāde notiek rekonstrukcijas darbi, kurā bija “Rimi” supermārkets).

Tādējādi Siguldas iedzīvotājiem ir liegta iespēja iegādāties produktus par akcijas cenām. Tā ir diskriminācija?”

Iesūtīja: Salvis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Anda Poteškina
 • Inga Mar

  Inga Mar

  Par ko cepiens?! Cik ilgi pastāv Rimi, tik ilgi bijis atšķirīgs piedāvājums lielajos un mazajos
 • Лера Цируле
  +3 +2 -1

  Лера Цируле

  Da pat pieņemot variāntu ka tie ir vienāda izmēra rimi , visos bukletos rakstīts, akcijas precei ir ierobezots daudzums... Ja nav tad nav, neka nepadarīs.. ^^ Sigulda maza, jaceļās atrāk lai tantuki visu pa akciju neizgrāb atrāk.. ))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!