Sūdzību dēlis: Sieram virsū zaļš pelējums!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sieva “Maxima” veikalā nopirka sieru, termiņš vēl 5 dienas, bet virsū jau zaļš pelējums.”

Sieram virsū zaļš pelējums!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Internetā rakstīts, ka tas ir kaitīgs un ēst to nav labi – esot nepieciešams izgriezt pelējumu vismaz 2,5 centimetru dziļumā, lai atlikušo sieru būtu iespējams ēst.

Un izskatās, ka tur jau kāds ir mēģinājis griezt nost sieram “mizu”. “Besī”, kāpēc citos veikalos tā gandrīz nekad negadās?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Rihards.

6 komentāri

6 komentāri

 • Siers

  Siers

  Vajag tak skatīties kādu siera gabalu ņemat. Nākošreiz būs sūdzība par to ka kāds siers veidā atrodas ne tā vietā kur vajadzētu?
  • Rihards

   Rihards

   Vēl uz ekspertīzi pirms pirkšanas aizvest? Tikko svaigi pakots, ar termiņu vēl gandrīz uz nedēļu!
 • Re kā!

  Re kā!

  Pēdējā laikā arvien vairāk sūdzību par sapelējušu pārtiku. Tiem tirgotājiem pašiem ar varu jāliek ēst šādu pārtiku,lai neindē pircējus ar savu produkciju. Par sapuvušas produkcijas tirgošanu grib iedzīvoties nekauņas! Ne kauna ne goda šādiem miljonāriem.
 • Cīcis

  Cīcis

  Gibēji holandes, dabūji 3x dārgāko rokforas, par ko sūdzība?
  • Rihards

   Rihards

   Rokforas siers tiek pūdēts ar pilnīgi citu sēnīti, kas nav kaitīga veselībai.
 • Niknā!

  Niknā!

  Jā, jā! Un ko vēl jums piegādās no Barbora... Gaļu kas smird un kad jūs viņiem par to rakstīsiet, tad ieteikums, būs.... nofotografēt smirdošo gaļu! Ģeniāla ideja, kā var smaku nofotografēt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!