Sūdzību dēlis: Šie neskaitāmie ”gaisa burbuļi” gaļā ir cieti un atgādina granulas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gaļas pārstrādes uzņēmums ”Valdori” apgalvo , ka šie esot gaisa burbulīši!”

Šie neskaitāmie ”gaisa burbuļi” gaļā ir cieti un atgādina granulas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Šie neskaitāmie ”gaisa burbuļi” ir cieti un atgādina granulas! Esmu vērsusies arī Pārtikas un veterinārajā dienestā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Katrīna.

23 komentāri

23 komentāri

 • Njā
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Sākumā pat nesapratu, ka bildē ir gaļa, izskatījās pēc BezTabu sūdzību autoru smadzenēm, bija ilgi jāieskatās, lai saprastu...😉

  Vēršos pie sūdzības autores - ja tu ar šo jautājumu JAU esi vērsusies PVD, tad kāpēc tu pat nesagaidot jebkādu atbildi, jau sūdzies BezTabu??? 👍
  Pff. 😆

  #TenkuUnStukačuDēlis ✌
  • Emilija ExSaukuma
  • Sandra Kukare

   Sandra Kukare

   Ļoti labi,ka publicē. Šito ražotāju izslēgšu no saviem iepirkuma sarakstiem.
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Sandra Kukare
   Ā, tā vienkārši, ja?
   Pat nezinot, kas tur īsti par lietu, bez jebkāda PVD slēdziena?
   Akli noticēt jebkam, ko jebkurš uzraksta internetā?

   Tā jau JEBKO un JEBKURŠ par JEBKO var uzrakstīt (kā jau šajā sūdzību dēlī visi arī dara). 😂

   Esmu laikam dīvains, bet personīgi ES - sākumā sagaidītu PVD atbildi un, ja tur TIEŠĀM ir kas slikts, tad paņemtu to firmu un jau pierādījumiem paņemtu priekšā pēc pilnas programmas.

   Bet šī metode...
   Lai nu paliek. 😂😂😂
  • Sandra Kukare

   Sandra Kukare

   Andrzej Nemberg man pietika ar to ka raźotājs tos veidojumus sauc par "gaisa burbulīšiem",ja būtu viltus ziņa,tad ražotājam būtu pirmajam jābļauj-davai izpētīsim kas par lietu,bet te izskatās gribēja nomaskēt ar savu versiju-nesanāca. Visu nodeva attieksme🙄
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Sandra Kukare
   Nekur neredzu ražotāja sniegto atbildi - ne rakstisku, ne audio, ne video formātā.
   Tikai sūdzības autora teiktais, ka tā redz viņai atbildēja.
   Atkal atkārtošu - sūdzību var uzrakstīt JEBKURŠ.
   Arī konkurents.
   Pamats ticēt šeit kāds?

   Jo tante TEICA? 😂

   Būs PVD atzinums un oficiāls ražotāja paskaidrojums - tad atgriezīsimies pie diskusijas. ✌
  • Sandra Kukare

   Sandra Kukare

   Andrzej Nemberg katram sava izvēle BET- mūsu valstī PVD strādā ražotāja interesēs nevis pircēja un ražotāji pie mums ar to rēķinās. Tāpec tālākā epopeja mani pat neinteresē- variants -konkurentu nomelnošana-pat neizskatu. Ne jau ar tadu publikāciju-pēc nedēlas jau neviens to neatcerēsies😁 es gan-man atmiņa laba.
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Vajag rakstīt,rādīt kur vien iespējams jo kā manās PVD un citi tie kantorīsi....vilks gumiju :)
  • Salvis Kārkliņš

   Salvis Kārkliņš

   Andrzej Nemberg ja nav ražotāja atbildes, ražotājam nav taisnības, te visss caur dirsu, arii pvd, man rados piegādāja gaļu lielveikaliem, "forevers" toch nepeerciet, sapuvusi zila gaļa viņiem patīk.. Ir vēl pāris firmas, bet iesaku tad labaak poļu utt, tur pvd strādā.. Te tev kaulus karbonaadee sados😉😉😉
  • Edgars Liberts

   Edgars Liberts

   Salvis Kārkliņš oooo jaaa.Poli ir istie kam gala ir normala.
  • Baiba Tomiņa

   Baiba Tomiņa

   Salvis Kārkliņš man gan apmierina "forever" produkcija. Sevišķi desas un maltā gaļa.... 🤗

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!