Sūdzību dēlis: Sapelējis šampanietis? Kā tad tas iespējams?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Sapelējis šampanietis? Kā tad tas iespējams?

“Labdien! Vīrs nopirka šampanieti, un liels bija mūsu pārsteigums, kad zem iepakojuma pie korķa ieraudzījām pelējumu! Diezgan nepatīkami!” raksta “Bez Tabu” skatītāja Sanita.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • tas jau viss
  +3 +3 0

  tas jau viss

  saucas DIAGNOZE!!! 100proči ka jaunā māmiņa :DDD un mužiks ar lašara:DDD
 • Zane
  +3 +1 -2

  Zane

  Pirmkārt-tas nav nekāds šampanietis,bet lētā gala dzirkstošais vīns.Otrkārt-derīguma termiņu paskatījāties?Treškārt-ar šo pudeli bija jāiet uz veikalu,kad pamanījāt pelējumu,protams,ja pudele bija tikko pirkta un vēl nebija attaisīta.Ceturtkārt-ar tādām pašu risināmām problēmām nav jāraksta sūdzība BezTabu,tas jau kļūst smieklīgi.
 • Ansis
  0 0 0

  Ansis

  1. lūdzu nejauciet dzirkstošo vīnu ar šampanieti
  2. lētucis
  3. tak appelējusi ir tikai pudele no ārpuses. Vai tad pelējums ir iekšā?
  4. īstā problēma sūdzībai :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl