Sūdzību dēlis: Sanāk, ka iegādājos plāceņus no nākotnes! “Rimi” – kā tas ir iespējams, tik lielā uzņēmuma ķēdē? 

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri
Sanāk, ka iegādājos plāceņus no nākotnes! “Rimi” – kā tas ir iespējams, tik lielā uzņēmuma ķēdē? 

“Labdien! Šorīt pārnākot mājās no veikala “Rimi Minska”, izkrāmējot produktus no iepirkumu maisa konstatēju interesantu faktu.

Es veikalā iegādājos biezpiena plāceņus un mājās vēlējos pārliecināties par to derīguma termiņu un ievēroju to iepakošanas laiku.

Veikalā iegāju ap plkst. 9.00 un pārdevējai pie sveramo salātu un gaļas produktu stenda lūdzu divus biezpiena plāceņus.

Veikala kasē apmaksu par pirkumiem veicu plkst. 9.09, bet uz cenas, kas uzlīmēta uz biezpiena plāceņu maisiņa, norādīts laiks plkst. 10.02.

Sanāk, ka iegādājos plāceņus no nākotnes! Kā tas ir iespējams tik lielā uzņēmuma ķēdē?

Jāatzīst, ka iepriekš ko tādu jau esmu “Rimi” veikalā ievērojusi ar sveramajiem salātiem, bet toreiz laiks atšķīrās par vairākām stundām uz priekšu un to ievērojot vienkārši atliku produktu atpakaļ plauktā.

Pielikumā pievienoju foto ar pirkuma čeku un izdrukāto cenas uzlīmi.”

Iesūtīja: Evita

Foto