Sūdzību dēlis: Salātu termiņš nebeidz pārsteigt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikala “Maxima” salātu termiņš nebeidz pārsteigt!”

Salātu termiņš nebeidz pārsteigt!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Gribētos zināt no kā viņi ir gatavoti, ja izlietošanas termiņš ir 11 dienas? Vai “Maxima” pārstāvis būtu ar mieru apēst salātus, kuri ir nostāvējuši 11 dienas? ” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Gaidis.

10 komentāri

10 komentāri

 • Linda Upmale
 • Anda

  Anda

  Kartejais debilisms.uz vieniem un tiem paśiem svariem jafase krejums .biezpiens un kadreiz ari siers kuru termiņi protams atšķiras no salatu terminiem.un ja kads velas lai svaros katram pircejam nomainam terminus.laipni lugti stavet gara rinda.nu nav jums prata
 • Lapsa

  Lapsa

  Jau jau pirkti salāti, tad jau ēšanai, ne turēt nedēļu un gaidīt, kad sabojāsies un kārtējā sūdzība augšā! 🤣🤣🤣 Atraduši par ko uztraukties, ir svarīgākas lietas dzīvē par nepareizu termiņu salātiem...
 • Kristīne Silvestrova
 • Līga

  Līga

  Es gan pati taisu salātus, vismaz par visiem 1000% zinu, ka tajos nebūs nekādu dranķu, kurus es negribu un viss garšas kārpiņām atbilstošā daudzumā.
 • Martins Kuks

  Martins Kuks

  Mahimā regulāri problēmas ar termiņiem...un, kad pajautā kāpēc tā, tad “aij svariem kautkas sagājis sviestā” 🤦🏼‍♂️
 • Vita Gerve
 • Kikiiii
 • Ella

  Ella

  Nu gan tracis par neko ,maximas salātiem termiņš viena diena,vienkārši kļūda ievadot derīguma termiņu.Kam negadās,bet mēs jau tādi esam pārgudri.
 • Mjau

  Mjau

  Gaidis gan laikam nekad nekļūdās. Vai tik grūti aizdomāties par to, ka 1 un 2 atrodas blakus un tā ir tikai cilvēciska kļūda?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!