Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Salātu termiņš nebeidz pārsteigt!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Veikala “Maxima” salātu termiņš nebeidz pārsteigt!”

“Gribētos zināt no kā viņi ir gatavoti, ja izlietošanas termiņš ir 11 dienas? Vai “Maxima” pārstāvis būtu ar mieru apēst salātus, kuri ir nostāvējuši 11 dienas? ” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Gaidis.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Līga
  +6 +6 0

  Līga

  Es gan pati taisu salātus, vismaz par visiem 1000% zinu, ka tajos nebūs nekādu dranķu, kurus es negribu un viss garšas kārpiņām atbilstošā daudzumā.
 • Kikiiii
 • Lapsa
  +4 +3 -1

  Lapsa

  Jau jau pirkti salāti, tad jau ēšanai, ne turēt nedēļu un gaidīt, kad sabojāsies un kārtējā sūdzība augšā! 🤣🤣🤣 Atraduši par ko uztraukties, ir svarīgākas lietas dzīvē par nepareizu termiņu salātiem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl