Sūdzību dēlis: Salātos atradu plastmasas gabaliņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Salātos atradu plastmasas gabaliņu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vīrs nopirka salātus “Viči”, tajos atradu plastmasas daļiņu. Tā ir bijis vairākas reizes, pērkot tieši šī veida salātus, bet šoreiz tas plastmasas gabaliņš ir paliels.”

“Tas ir par traku! Uzticība zaudēta šai izslavētajai “Viči” firmai!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Agnese.

Uzņēmuma pārstāve Dace Brikmane skaidro radušos situāciju.

Dace Brikmane
“Viči” pārstāve

Visu pirms mēs vēlamies atvainoties mūsu klientiem par šo negatīvo pieredzi un pateikties par lojalitāti, izvēloties VIČI ražotos salātus.

Jāatzīst, ka šāda veida sūdzības esam saņēmuši jau agrāk un esam izpētījuši šo no ražošanas viedokļa. Par plastmasu noturētais gabaliņš ir nekas cits kā sīpolu zvīņlapa (gandrīz caurspīdīga plēvīte, kas atrodas starp sīpolu kārtām) un to arī var labi redzēt, rūpīgāk aplūkojot pircējas iesūtīto foto. Ņemot vērā, ka sīpoli ražošanas procesā netiek sagriezti ar rokām, bet gan automātiski, tad šāda zvīņlapa, kas ir atdalījusies no sīpola un noslīdējusi no asmens, nav smalki sadalīta. Turpmākajā ražošanas procesā, kad sasmalcinātie sīpoli tiek marinēti, zvīņlapa kļūst nedaudz stingrāka, tādejādi atgādinot plastmasas daļiņu. Visticamāk tieši šāda pati situācija ir bijusi arī iepriekšējos gadījumos, par kuriem minēja pircēja.

Taču kā ikvienā no šādām reizēm, kad saņemam sūdzību no klienta par mūsu ražoto produkciju, vērsāmies pie mūsu rūpnīcas Kvalitātes departamenta, lai lūgtu pārbaudīt konkrētās salātu partijas paraugus. Saskaņā ar viņu veikto pārbaudi un sniegto atbildi, salātos plastmasa nav konstatēta.