Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Sajūta, ka tiekam diskriminēti daudzuma dēļ, ko var laimēt katrā no Baltijas valstīm!

“Labdien. Nopērkot čipsus, ievēroju, ka norisinās akcija gan Latvijā, gan Lietuvā, gan arī Igaunijā. Sajūta, ka tiekam diskriminēti daudzuma dēļ, ko var laimēt katrā no Baltijas valstīm!

Teikšu tā, skumji. Neiespringstu par akciju vai tādēļ, ja ko nevinnēšu/vinnēšu. Nepietiek jau, ka konfektes pie viņiem lētākas un citi mūsu produkti, bet nē, vēl “pupā jāiekniebj”! :D

Es ieteiktu letiņiem (bērniem nepavēlēsi), bet citiem gan, lai nepērk, ja jau tādi skopuļi.”

Iesūtīja: Raitis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • EWIS
    +9 +9 0

    EWIS

    Vai Raitis nav aizdomājies līdz tam, ka iespējams Latvijā Estrella čipsiem ir stipri mazāks noiets salīdzinot ar Igauniju un Lietuvu? Gan jau balvu fonds ir proporcionāls pārdošanas rādītājiem katrā valstī atsevišķi.
  • Eduards Baumanis
  • Hahaha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl