Sūdzību dēlis: Sagribējās picu – saņēmu koka dēli!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Sagribējās picu – saņēmu koka dēli!

“Sagribējās picu! Rezultāts šokēja: saņēmu koka dēli!

Paldies veikalam “Rimi”!”

Iesūtīja: Sintija

Foto

Rimi komentārs:

Inga Bite

Inga Bite
“Rimi” pārstāve

Mēs katrā ziņā esam nepatīkami pārsteigti par šo starpgadījumu un atvainojamies klientam par piedzīvoto!

Bet, ja runā par pašu gadījumu, tad tas uzreiz tika nodots kvalitātes speciālistiem! Mēs nekavējoties uzsākām arī preces izsekojamības un kvalitātes pārbaudes un situācijas noskaidrošanai, mēs veiksim arī pārrunas ar piegādātāju!

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

 • Marta Ozoliņa
  +8 +8 0

  Marta Ozoliņa

  Sanāk ka vēl ietaupīja, koka dēlīši tak dārgāki nekā pica 😂
 • Lili Kaķis
 • Krists Āboliņš
  +6 +6 0

  Krists Āboliņš

  A kā var reāli pierādīt, ka viņa pati tur to dēli nav ielikusi? :D Nešaubos, ka beztabu arī kāds trollis varētu nest cauri :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl