Sūdzību dēlis: Šādi izskatās tikko pirkti granātāboli!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“T/C “Spice tikko pirktie granātāboli!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Juris.

Šādi izskatās tikko pirkti granātāboli!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
10 komentāri

10 komentāri

 • viesis
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Anna Vītoliņa

  Anna Vītoliņa

  Veikalā nepērku. Nav ēdami. Pērku tirgū, nesalīdzināmi
 • Anrijs Vecpils
 • Iveta Silkane

  Iveta Silkane

  Un, arī man tā ir gadījies. Noteikti negadās tam, kam rengena acs un redz cauri.
  • Marija Kaulina

   Marija Kaulina

   Iveta Silkane Man arī gadijās un vairs nepērku,ēdu Latvijas labumus😊🍂🌿🍁
 • ...

  ...

  Ja jau autors nepamanīja pērkot, ka granātābols ir sapuvis, kā veikala darbinieki to varēja zināt?
  Preci droši var aiznest atpakaļ...
 • Es pats

  Es pats

  Šķiet, Juris nezin, ka ar čeku var droši iet atpakaļ uz bodi un dabūt atpakaļ naudiņu. Kā pasūdzēties tā pirmais, bet dupsi no krēsla piecelt, grūti. Nu nav mums LV pārdevēji ar rentgena redzi, ko darīt?
  • Juris

   Juris

   Ja Juris dzīvo Ogrē un aizbraucis uz Spici Rimi 3 gados reizi, tad diez vai brauktu mainīt granāt ābolu.
   Vairāk šeit ir domāts kā tiek veikta augļu kvalitātes pārbaude. Varu saderēt ka Juris nebija vienīgais kas nopirka no ārpuses smukus bet iekšpusē sapujušus ābolus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!