Sūdzību dēlis: Publisks FUI! Šoks – kāds jau bija pamielojies ar šo sieriņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Publisks FUI! Šoks – kāds jau bija pamielojies ar šo sieriņu!

“Labdien! Gribējām pamieloties ar “Rimi” biezpiena sieriņiem, bet, kad atvērām iepakojumu… Par pārsteigumu, sieriņš bija mazāka izmēra nekā vienmēr, bet vēl lielāks šoks bija par to, ka kāds jau bija pamielojies ar to…! Publisks FUI… Kā vispār kas tāds varēja notikt?”

Iesūtīja: Vēsma

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Katrīna Boga
  +9 +9 0

  Katrīna Boga

  Dažreiz aparāts mēdz nogriezt nevietā sieriņu, iepakojuma lenti vai aizlīmēt nevietā, ne jau cilvēks katru sieriņu tin tajā iepakojumā.
 • Krists Āboliņš
 • Liene Kalna
  +6 +6 0

  Liene Kalna

  Ja šai dēlī būtu norādīts arī sūdzambībeļu vārds, uzvārds, tad mazāk īdētāju būtu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!