Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! 03.08.2017. veikalā “Maxima X” (Atbrīvošanas aleja 142A, Rēzeknē) iegādājos kūpinātas vistu kājas. Īpašu uzmanību piesaistīja DIVAS preces cenas.

Rēzeknē veikalā “Maxima X” iegādājos kūpinātas vistu kājas – uzmanību piesaistīja DIVAS cenas!

3,55 bija īpaši izcelta, taču 4,06 cenu zīme izskatījās necila. Pie kases samaksāju 4,06. Paprasot, cik tad īsti maksā prece, veikala darbiniece atbildēja, ka prece maksājot 4,06, savukārt 3,55 esot vecā cena.

Kā tad īsti ir? Vai veco cenu nevajadzēja aizlīmēt, lai nemaldinātu pircējus?”

Iesūtīja: Līga

15 komentāri

15 komentāri

 • Anna

  Anna

  Nav gan nekas jālīmē virsū. Korekti ir preci pārdot ar marķēto cenu arī pēc akcijas beigām. Cenu sistēmā var nomainīt. Un starp citu, Rimi neko nelīmē virsū, nu vismaz tam tā nevajadzētu būt.
 • Egita Steine

  Egita Steine

  Tā Maxima galīgi jau aizgajusi galējības 😈😈😈
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Lai iepirktos vispār jeb kurā veikalā,jābūt redzei 100% matemātiķim 100% un ja tā nav,rēķinies,ka būsi makten apšmaukts!
 • Spekulants

  Spekulants

  Maximā vistas fileja reizēm ir tāda ka pat mans kaķis neēd.tad kas tur ir iekšā,jo slikta smaka nav!un vispār,riebjas šie spekulanti ar savām šmugulēšanās izdarībām,cenu celšanām!!!!!!!bet viņi to atļaujas jo augša jau arī tā darās ar mums!!!!
 • Māris Aleksejevs

  Māris Aleksejevs

  Sakarā ar to ka cilveki nav izglitoti tā uz Bez Tabu , jo ir mazumtirgotaji kuri pasuta preci kopa ar markejumu un kuri ne, Maxima utt veikali var uzstadit savu cenu iespejams ka vakardien bija akcija šai desai bet sodien jau akcija beidzas un uzliek jau citu markejumu uz atiecigas preces
 • Dzintra Kupča
 • Ļova

  Ļova

  Paskaidrošu īpaši apdāvinātiem ar loģiku cilvēkiem,ražotājs izlaiž savu akcijas cenu,bet veikalā vēl nav tā akcija sākusies,tādēļ ir uzlīmēta standarta cena,vienīgi te pārdevējai vajadzēja uzlīmēt pa virsu vecajai cenai,bet nu tas ir cilvēciskais faktors ka cilvēks nevar tik daudz produkcijas uzlīmēt visu precīzi virsū,un zināšanām precei cenas mainās kā minimums 2x nedēļā(izņemot tai produkcijai kas ir akcijas avīzē,tai paliek paliek nemainīga visu nedēļu),tamdēļ nevajag te traci celt ka atkal jums veikali mānās!
 • Laura Zicmane

  Laura Zicmane

  Līdzīgi kā manā situācijā, uz pakas rakstīts 1,56€, bet pie kases noskenējot 2,05€
 • Arturs Juskovs

  Arturs Juskovs

  Iepērkass pashi makimaaa un sūdzass. Pashi vainigi👍
 • Diana Lasmane

  Diana Lasmane

  Tad vajadzēja nepirkt, grūti kasierei pateikt, neņemšu, ja šitā!
  Protams nav patīkams!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!