Sūdzību dēlis: Pusgadu nostāvējis jogurts ir normāli! Nesaprotu, kas tā par ķīmiju?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jogurtam “Lakto” vairāk nekā pusgadu beidzies termiņš. Nostāvēja manā ledusskapī, līdz beidzot izdomāju paskatīties, kas iekšā, un izrādās, ka normāls jogurts!”

Pusgadu nostāvējis jogurts ir normāli! Nesaprotu, kas tā par ķīmiju?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nesaprotu – no kādas ķīmijas tas jogurts taisīts, ja tik ilgi stāv? Un varbūt jāpagarina lietošanas termiņš, lai skaidri zināms, ka šis jogurts ir “ilgdzīvotājs”? Kaut kā vairs negribas ticēt, ka “Lakto” ir dabīgs un veselīgs.

Nevajag izniekot pārtiku un likt neatbilstoši īsus lietošanas termiņus, jo daudzi jogurtus bez attaisīšanas izmetīs ārā, ja redzēs, ka termiņš beidzies, kā arī īsais termiņš maldīgi liek domāt, ka jogurts ir dabīgs,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Baiba.

17 komentāri

17 komentāri

 • Juris Liepa

  Juris Liepa

  Ātri sabojājās - slikti!
  Ātri nesabojājās - arī slikti!
  Labi, ka ir Bez Tabu, kur pasūdzēties :D
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Jā... Man reiz verandā uz palodzes nostāvēja visu jūniju un jūliju, tad intereses pēc atvērām un viss OK... 🤔 Moš tas kā ar to UHT pienu? Kamēr neatvērts - nebojājas...
 • Artūrs Martusevičs

  Artūrs Martusevičs

  Apsveicu pus gadu stāv kāds produkts ledusskapī, kas tad tev darās zem gultas .. :D un tas nav jogurts, bet gan raudzēts piena produkts.. ;)
  • Sandra Kukare

   Sandra Kukare

   Artūrs Martusevičs tam bija jabūt beigtam galigi,ja tur butu bijusi kāda dzīva puenskābā bakterija-izskatās ka nav-tatad razotājs melo
  • Artūrs Martusevičs

   Artūrs Martusevičs

   Sandra Kukare Jūs zināt kā vispār izskatās beigts raudzēts piena produkts, iespējams ka tas ir beigts...
 • Enrigue Enrigue Duglass

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!