Sūdzību dēlis: Pusgadu nostāvējis jogurts ir normāli! Nesaprotu, kas tā par ķīmiju?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jogurtam “Lakto” vairāk nekā pusgadu beidzies termiņš. Nostāvēja manā ledusskapī, līdz beidzot izdomāju paskatīties, kas iekšā, un izrādās, ka normāls jogurts!”

Pusgadu nostāvējis jogurts ir normāli! Nesaprotu, kas tā par ķīmiju?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nesaprotu – no kādas ķīmijas tas jogurts taisīts, ja tik ilgi stāv? Un varbūt jāpagarina lietošanas termiņš, lai skaidri zināms, ka šis jogurts ir “ilgdzīvotājs”? Kaut kā vairs negribas ticēt, ka “Lakto” ir dabīgs un veselīgs.

Nevajag izniekot pārtiku un likt neatbilstoši īsus lietošanas termiņus, jo daudzi jogurtus bez attaisīšanas izmetīs ārā, ja redzēs, ka termiņš beidzies, kā arī īsais termiņš maldīgi liek domāt, ka jogurts ir dabīgs,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Baiba.

17 komentāri

17 komentāri

 • Vairis Konosonoks

  Vairis Konosonoks

  Atbrauciet uz liepu,varesat nobaudit 3s gadu vecu biezeni burciba bernam:-D
 • Lakto

  Lakto

  Sveicināti,
  Vispirms vēlamies pateikties Baibai, kura izvēlas savā uzturā iekļaut Lakto – mums tas ir ļoti patīkami. Vienlaikus, lai nerastos pārpratumi, vēlamies atgādināt svarīgāko par raudzētā piena produktiem Lakto. To receptē tiek izmantotas tikai dabīgas sastāvdaļas, kas vienmēr pilnā apmērā ir norādītas uz produkta iepakojuma – piens, pienskābās baktērijas un ogu vai augļu piedevas. Produkts nesatur konservantus, stabilizētājus un mākslīgus aromatizētājus. Lakto ar melleņu kazeņu piedevu glāzīte ir hermētiski noslēgta un tika uzglabāta ilgstoši ledusskapī noteiktā temperatūrā, iespējams produktam ir pieaudzis skābums, kas nomāca nelabvēlīgo mikroorganismu attīstību. Produkts vizuāli izskatās labi, bet noteikti ir mainījusies garša, jo ilgstoši uzglabājot produktā turpinās dabiskie bioķīmiskie procesi (t.sk. arī olbaltumvielu sadalīšanās).
  Lai pamatoti argumentētu katra produkta derīguma termiņu, uzņēmumā notiek laboratoriskā pārbaude. Šajā gadījumā spriest par produkta atbilstību vai neatbilstību tikai pēc vizuālā izskata, nav korekta.
  Ja derīguma termiņš tiešām šim produktam ir beidzies, mēs to neiesakām lietot uzturā. Un vienlaikus aicinām ar visiem jautājumiem par Lakto griezties pie mums pa tiešo, rakstot uz Facebook lapu Lakto
  Ar cieņu, Jūsu Lakto ☘️
 • Dina Pelše

  Dina Pelše

  Nu man apelsīns uz plaukta virtuvē stāv jau 4 mēnešus un nebojājās. Turēšu līdz Ziemassvētkiem un tad griezīšu pušu. Redzēs kas būs iekšā.
 • Terēze Onufrijeva

  Terēze Onufrijeva

  Žēl, ka ledusskapis ar veciem produktiem nevar sūdzību uzrakstīt, vairāk jēgas būtu.
 • Inara Gaide

  Inara Gaide

  Agrāk bija tāda Bajāru desa - vārītā. Man kaut kā bija "noklīdusi" ledusskapī. Pēc kādām 2 nedēļām secināju, ka desa ir tikai sažuvusi, bet citu bojājumu pazīmju nebija. Sadomāju paeksperimentēt - desa atradās ledusskapī vairāk par PUSGADU. Rezultātā - ļoti sakaltusi, citu "vainu" nebija. Vairāk vārītās desas - nekādas, nekad nepērku... :)
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  no dabiskiem produktiem ta var but. 3l piena burka no lauku gotinas var nostavet pus gadu, parversties ruguspiena un ir lietojams produkts.
 • Ieva Baumane Ex Tomeiere

  Ieva Baumane Ex Tomeiere

  Uz iepakojuma noteikti rakstīts ķīmiskais sastāvs 😆😆😆
 • Alvis Siliņš
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Opā, kādas sūdzības tik te neredzēsi. 👍

  Vai Baiba pie psihiatra nav centusies vērsties ar šāda tipa problēmām?
  Varbūt tas palīdzētu atrisināt viņas labāk par BezTabu Sūdzību dēli?😉

  Jo, ja ledusskapis netiek tīrīts un revidēts kā minimums jau pusgadu, tad tā noteikti jau ir kāda diezgan nopietna diagnoze...✌
  • Saiva Savoy

   Saiva Savoy

   Andrzej Nemberg bet varbut vina speciaali tureja to jogurtu tik ilgi?! 😉
 • Sandra Skalberga

  Sandra Skalberga

  Şità izniekot produktus!Atdodiet laicìgi nabagiem😊

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!