Sūdzību dēlis: Picērijas īpašā piedāvājuma atlaide ir vienkārši smieklīga!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Izdomājām pasūtīt “Lulu” picu. Izvēlējāmies komplektu un grasījāmies pasūtīt. “Lulu” mājaslapā ir piedāvājums –brauc pats pakaļ picai uz picēriju un saņem 15% atlaidi.”

Picērijas īpašā piedāvājuma atlaide ir vienkārši smieklīga!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāpēc ne? Spiežam tur un izrēķinātā atlaide ir vienkārši smieklīga. Nesaprotu, tas kāds mārketinga triks, vai vienkārša cilvēku čakarēšana. Man jau šķiet, ka maldināšana ir pretlikumīga!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Emīls.

9 komentāri

9 komentāri

 • grāmatvedis

  grāmatvedis

  Paskatiet mīļie cilvēciņi, atlaide 15 % ie iedota tikai mērcēm .
 • Viszinis
  • prātnieks

   prātnieks

   Lai cik neveiklā latviešu valodā uzrakstīts, tomēr likumiski saistoša atlaide kļust visam pirkumam ja tu paņem picu pac, neatkarīgi vai komplektā vai maximā
 • Liene Jansone
 • Ēriks Plešs

  Ēriks Plešs

  Uzstaisiet labāk sizetus par Rīgas iebrukušajām ielam,kas ir nevarat uzstaisīt?Jeb baidatieska jums noraus naudu un aizliegs filmet?Tik zemu nekad Tv3 beztabu nebiui nolaidies.
 • Zane

  Zane

  Nu un cik ir 15% no 19,47?
  19.47x15%=2.92.Summa,ko jāmaksā ir16.55.Kāds apšauba?
 • Andrejs Rudzītis

  Andrejs Rudzītis

  Kur teikts ka īpašajos piedāvājumos, vai kādos komplektos jābūt atlaidei?
 • Ričards Filipsons
 • Cirvis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!