Sūdzību dēlis: Pērku siļķi, dabūju sīpolus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pērku siļķi, dabūju sīpolus! Neiesaku!”

Pērku siļķi, dabūju sīpolus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vidū viss ar ceptiem sīpoliem, lai gan uz etiķetes par to ne vārda!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo pircējs.

20 komentāri

20 komentāri

 • Evita

  Evita

  Es tikko tādas siļķes nopirku Anglijā ,leišu veikalā arī Lietuvā ražotas, tikai citas firmas ("dese"), arī padomāju, ka krāpšana.
 • Resnā Berta
 • Vienreiz es biju muļķis ...

  Vienreiz es biju muļķis ...

  Ja jau tie sīpoli būtu izmeklēti garšīgi,tad jau nekas,uzliec kreimiņu un gstavi salāti,bet tie sīpoli ir cieti un sīksti un negaršīgi,burciņai apakšā arī ielikts siļķes gabaliņš ,viss noslēpts- kāpēc nav paskaidrots ka vidū sīpoli ,es arī viereiz iegrābos,vairāk viņu siļkes nepērku !
 • Jānis Ozols

  Jānis Ozols

  Ak, dievs.. Sīpoli tieši ir garšīgākie.
  Pasaules gals šai pienācis
 • Gita

  Gita

  Ar šo produktu arī iegrābos,vairāk ir eļļa un sīpoli nekā zivs.Turpmāk zināšu...
 • Ilona Birzniece

  Ilona Birzniece

  Ir viegli spriedelēt par to, ka jālasa etiķete utt. Es arī uzķēros uz šo produktu. To sajūtu, kāda bija atverot iepakojumu, nenovēlu šiem gudrīšiem. Siļķe izlikta pa bundžiņas malām un vidū pelēku sīpolu masa...
  • emma

   emma

   Trauciņā,kuram etiķete uzlīmēta gan uz virsas,gan apakšas,obligāti ir sīpolu čupa.pārbaudīts.Tā dara,lai neredzētu pelēko sīpolu čupu.
 • Siļķe

  Siļķe

  Preces svara bez iepakojuma: diezgan loģiski=Puse tīra siļķe, ceturtādaļa sīpoli, ceturtādaļa pārējais. Jāņem svari un jāpārbauda nevis uz aci skatīties...
 • vai kāds
 • You!

  You!

  Hei pircēj! Varēji turpat ielūkoties tai kārbā un pagaršot! 😏🥱
 • Frukts

  Frukts

  Jūs paši nemākat lasīt!uz etiķetes rakstīts marinēti sīpoli,bet autore raksta "vidū cepti sīpoli"!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!