Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Esmu “Gutta” sulu cienītāja, taču pēdējā laikā nākas saskarties ar ļoti nepatīkamu situāciju.

Pērkot “Gutta” sulu nezinu kāda tā būs šoreiz! Iegādājos multiaugļu sulu, mājas atveru paku un ir cita

Veikalā iegādājos it kā “Gutta” multiaugļu sulu, aizejot mājas un atverot paku konstatēju, ka tā ir Mango nevis Multiaugļu sula.

Saprotu, var gadīties, bet man kā pircējam ļoti nepatīkami. Situācija atkārtojas vairākkārt. Tagad pērkot sulu pat nezinu kāda būs šoreiz!”

Iesūtīja: Anda

4 komentāri

4 komentāri

 • Līva Dukate

  Līva Dukate

  Tieši šodien nopirku arī Guttiņu. Izlasot šo sūdzību steigšus vēru vaļā.. un jā-pārsteigums. Multiaugļu sulas vietā Mango!
 • Līga Berga
 • Inese Zuģicka

  Inese Zuģicka

  Mēs ar šodien nopirkām Guttas multiaugļu sulas paku, kurā iekšā mango sula...
  Labi, ka mums garšo arj mango sula, citādi būtu nenormāli liela vilšanās.
 • Enrigue Enrigue Duglass

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!