Sūdzību dēlis: Pēc restorāna apmeklējuma mocījos ar caureju un vemšanu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Bijām svinēt vārda dienu “Tokyo City” Vecrīgā, Krāmu ielā. Apsēdāmies ārā, gaidījām ēdienkarti un kamēr noslaucīs netīru galdu, 15 minūtes.”

Pēc restorāna apmeklējuma mocījos ar caureju un vemšanu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pasūtījām karstos suši – divas porcijas rosado, aukstos suši sake tokyo divas porcijas, divas porcijas karstos suši kanagava un trīs alus kausus. Samaksājām 44,75 eiro.

Paēdām un gājām prom, jo bija 23.00, un viņi vērās ciet! Atnācām mājās, aizgājām gulēt, pamodāmies reizē, jo gan man, gan puisim bija slikti, abi vēmām, un abiem bija caureja, kas turpinās vēl joprojām!

Tas bija mīļākais restorāns, vienmēr gājām tur, nekas tāds nebija bijis, tikai vienreiz bija trāpījusies salātos beigta muša, bet pēc šitādas saindēšanās vairs tur savu kāju dzīvē nespersim!

Izskatās, ka Pārtikas un veterinārais dienests tur nekad neierodas! Esiet uzmanīgi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Aleksandra.

93 komentāri

93 komentāri

 • Sintija Pallo

  Sintija Pallo

  Kaspars Soida interesanti, kā mēs neesam jau zem zemes, regulāri 6 gadu garumā ēsot šo "indi" 😂😂😂 pasūtam šovakar?? 🙈😂
  • Ilze Džeriņa-Freimane

   Ilze Džeriņa-Freimane

   Sintija Pallo bet zini! Arī mēs visu laiku gājām uz turieni un viss bija labi līdz vakardienai! Mums abiem bija vieglas problēmas ar vēderu 🤔 tad kaut kas tur nav.
 • Artūrs Vītoliņš
  • Edgars Ozols

   Edgars Ozols

   Artūrs Vītoliņš Nav ko ēst restorānos, ja kuņģis netur spriedzi 🤣 mošk mums ar par kaut ko pasūdzēties? 🤣
 • Ieva Eglīte
 • Laura Trukšāne

  Laura Trukšāne

  Tas ir pelnīts sods cilvēkiem, kam mīļākais "restorāns" ir Tokyo! 🤦🏻‍♀️
 • Karīna Toniga
 • Klinta Ozoliņa

  Klinta Ozoliņa

  Tur ar zivs uzglabāšanu esot problēmas.Un vispār arī ar apkalpošanu! 🤦‍♀️
 • K...

  K...

  Uz nakti pirms miega pierijas un brīnās, ka naktī vem, un tad citos meklē vainu.
 • Aiga Sondore
 • Brigita Belkovska
 • Uģis Paura Ozoliņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!