Sūdzību dēlis: Pastētes burciņa bija pilna ar palielām stikla lauskām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Liepājas veikalā “Maxima”, vakariņām nopirkām “Nākotnes” ražojuma Liellopu aknu pastēti.”

Pastētes burciņa bija pilna ar palielām stikla lauskām!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ēdot pastētmaizi, sajutu, ko nelāgu. Pastētes burciņa bija pilna ar palielām stikla lauskām!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilze.

12 komentāri

12 komentāri

 • GPU Nākotne

  GPU Nākotne

  Labvakar! GPU Nākotne vēlas sazināties ar pircēju, saņemt stiklu un noskaidrot, kā tas varēja notikt. Būsim pateicīgi par ziņu no Jums. Paldies.
 • Romans Logunovs
 • Elvijs Kalniņš
 • Karpa

  Karpa

  Bagātie var pirkt margarīna maisījumu ar aknu piedevu pa 10€/kg, tikmēr parastie ļaudis var nopirkt lopu aknas pa 1€/kg un uztaisīt pastēti no aknām....
 • Unda Kljamasa

  Unda Kljamasa

  Citi ēd maizi ar pastēti, citi pastēti ar maizi. Tapēc ir iespēja ka nepamanija stiklus- smērējot
 • Evita Sitnika

  Evita Sitnika

  Pilnīgi iespējams, man reiz Spilvas tomātu mērcē bija ļoti liela lauska, bet uz Bez Tabu protams nerakstīju sūdzību 🤦‍♀️😁
 • Re kā!

  Re kā!

  Pieļaujamā versija-iespējams transportējot kur krita un zem vāciņa uz vītnes radās plaisas stiklā,un lauskas atskrūvējot nonāca saturā,vai nu veikalā bij trieciens,vai nu paši kur "traumēja" burciņu. Neko darīt jāpaliek bez pastētmaizes,par neizdevušos pastēti "līdzjutība" Ilzei! 😴🍽
 • Jānis Čukurs
 • Laura Brikmane

  Laura Brikmane

  Nu tad kā var nepamanīt tas lauskas jau smerejot. Man jau sāk likties, ka cilvēki aizneko darīt izdomā visu ko. Kāpēc tad tikai burkā nobildēta, bet ne saturs? Pats burku nometa droši, ieplisa un kāds jau jāvaino tak ir. 🤦‍♀️
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Pēc raidījuma IEFILTRĒJIES tas gan Krievijā, neticas ka pie mums arī tā viss nenotiek :( kur paliek nepārdotās gaļas...zivis.....maizīte....gan jau otrā pārstrādāšanā :) stikli...adatas un citi brīnumi nav reta parādība ,vien visi nepastāsta...:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!