Sūdzību dēlis: Pārtikas veikalā rāpo prusaki!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos dalīties ar atgadījumu, kuru piedzīvoju, iepērkoties “Rimi” lielveikalā, Biķernieku ielā 160.”

Pārtikas veikalā rāpo prusaki!
EKRĀNUZŅĒMUMS

“Video, kuru esmu nosūtījusi, redzams dzīvs prusaks, kurš rāpo pa “Rimi” konditorejas izstrādājumiem! Šī nav pirmā reize, kad tas notiek!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Madara.

404 | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.

Iesakām doties uz sākumlapu (cerams, vismaz tā vēl eksistē).

Gribu tikt atpakaļ
404
11 komentāri

11 komentāri

 • Māris Vītiņš
 • Elsa

  Elsa

  Pheh, tas nav nekas jauns.Es centrāltirgus maximā esmu mušas redzējusi lidinamies pie smalkmaizītēm
 • Re kā!

  Re kā!

  Es nekad nepērku veikalos,vai citās tirdzniecības vietās nefasētas preces īpaši bulciņas,cepumus un c. izņemot uzglabātās vitrīnās. Dažādi slimi cilvēki apmeklē tirdzniecības vietas,klepo,šķauda tausta ar netīrām rokām atklātās preces,un viegli var dabūt kādu slimību nopērkot un lietojot uzturā šādu preci. Kur nu vēl tarakāni,vasarā mušas. 😝
 • Cirvītis

  Cirvītis

  Jāskatās 5 reklāmas lai sūda prusaku veikalā redzētu? Ģēniji...
 • Ragnārs Lodbroks

  Ragnārs Lodbroks

  Fūū ble pretīgs veikals rimi ,vis tagad vel zemāk par tirgus kvalitāti nokrita tas izgāztuve🤢😂😂...nu ka parasti raksta par Maximu visi ,bet rindas par to neliecina😂😂😂
 • Mārtiņš Kalnājs
  • Biologs
   • Re kā!

    Re kā!

    Prusaki lido uz konditorejas maizītēm!😁😄🥨🐜
 • Mārtiņš Vīksne

  Mārtiņš Vīksne

  Nākošā sūdzība-skatos bāc,pa ielu iet CILVĒKI!!!Paši..
 • Gunārs Guny Skujiņš

  Gunārs Guny Skujiņš

  Vēl pāris tādas sūdzības un es jūs iesūdzēšu tiesā par feisbuka piemēslošanu :D :D
 • Komo

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!