Sūdzību dēlis: Pārsteidza bērniem izsniegto pārtikas paku saturs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Lieta tāda, ka daļa skolēnu no pirmdienas mācās attālināti, līdz ar to mūsu pašvaldības nodrošinātās pusdienas visiem skolas bērniem izsniedz pārtikas paku formātā. It kā jau jauki, bet pārsteidz saturs!”

Pārsteidza bērniem izsniegto pārtikas paku saturs!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Uz maniem jautājumiem par to, vai tam tā jābūt, saņēmu atbildi, ka pakas saturs atbilst to līdzekļu summai, kuru pašvaldība nedēļā tērē viena bērna skolas ēdināšanai. Vai pastāv kādas normas, pēc kurām būtu jākomplektē šāda paka? Vai uztura veselīguma aspekti te netiek ņemti vērā?

Aptaukošanās taču bērniem ir liela problēma… Kur skolas auglis, dārzenis, piens? Vai ir normāli izsniegt pārtiku bez marķējuma, norādēm par termiņu? Vai kādam tas būtu jākontrolē?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Līga.

59 komentāri

59 komentāri

 • Antra

  Antra

  Norādēm par termiņiem vajadzētu būt uz visiem bildē redzamajiem produktu iepakojumiem, izņemot makaronus.
  Mīļie pārtikas paku saņēmēji, iemācieties pateikties. Un tā ir PUSDIENU, vienas ēdienreizes dienā, paka.
 • čīkstuļu dabai..

  čīkstuļu dabai..

  Būtu daudziem tik ļoti prasītie augļi, atkal būtu jāčīkst, ka augļi no vēsuma kur glabāti uz siltumu pārnesti ātri bojājas, kāds kas paku paņem galīgi ne pirmajā dienā gan jau ka tajā atradīs kaut ko sabojātu, un bus - ak kungs, ak dievs.. par ko mūs te tur, kā tā var..
  Tad nākamais vilnis ar mūžīgiem pukstekļiem kas sāks - kāpēc ir ābols nevis apelsīns, kāpēc tādas nevis šādas valsts izcelsmes.. kapec par cietu, par zaļu, par mīkstu, pārāk gatavs vai negatavs.. un vispār kapec nav makaroni.. =D
 • izlaistie kadri

  izlaistie kadri

  Katrs pakā esošais produkts maksā naudu, kuru jūs ietaupāt paņemot šo paku, jo pašam tas nebūs tajā brīdī jāpērk. Paldies pasakiet un priecājaties ka kaut ko dod un atbalsta! Nevis čīkstēt par saturu vai to ka tas nav pieskaņots tieši jūsu gaumei.. Stulbi tā darīt! Un grūti laikam tā dzīvot, kad vislaik kaut khr jāčīkst, japiesienas, jāsūdzas? =D Mums gan pakas saturs bij savādāks kā šeit parādīts, bet jebkurā gadījumā varēja taču nebūt vispār nekāds, tādēļ ir prieks par to ka vismaz kaut kāda naudiņa ietaupās, nevis jāčīkst par to ka nav šīs, nav tas.. un kā tā var..
 • Santa.

  Santa.

  Mani pārsteidza tas,ka vispār dod pārtikas paku! Bet te saturs. Katreiz jau ir cits saturs. Labāk lai nedod neko,nebūs pārsteigumu,par ko sūdzēties.
 • Bērnu kolektīvs 🙊

  Bērnu kolektīvs 🙊

  Kad mēs izaugsim 🤔 jūs redzēs ar ko mēs bāros jūs 💩💩💩
 • Tettuks🤕
 • Mamma

  Mamma

  Skolas auglis un skolas piens ir tikai tajam skolam kuras ir pieteikusas ne visam
 • ......kautkas

  ......kautkas

  Mums ir paciņas un labas tikai tas nav godīgi kad tās piešķir tikai daudzbērnu ģimenēm. Man ir dēls viņam 17 gadi un divas jaunākās meitas. Dēls strādā meitas iet skolā. Mums nav jo mēs neskaitamies daudzbērnu ģimene. Tas nav normāli dēlam vēl nemaz nav 18. Mēs vēl skaitamies daudzbērnu ģimene. Bet mums nepiešķir.
 • Ligzdiņa Sarmīte

  Ligzdiņa Sarmīte

  A un vēl aizmirsu piebilst to, ka deva vēl 8 lielus kartupeļus!
 • Ligzdiņa Sarmīte

  Ligzdiņa Sarmīte

  Nu jā, mācos es rīgas skolā, ļoti labā skolā. Paciņas mum vispār ir bijušas tikkai 1 reizi. Paciņas saturs - zaļie zirnīši, konservēta lielopu gaļa, maize ar beigušos termiņu, dobeles griķi, piens, 500g milti, pārslas, suliņa un banāns. Manuprāt, centa skolā tas ir ļoti šiki. Neņemot vērā ka skolai direktore bija saimē ar Borova kungu! 😂 bet nu VISU CIEŅU!
  Sarmīte Ligzdiņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!