Sūdzību dēlis: Pārsteidza bērniem izsniegto pārtikas paku saturs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

59 komentāri
Pārsteidza bērniem izsniegto pārtikas paku saturs!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Lieta tāda, ka daļa skolēnu no pirmdienas mācās attālināti, līdz ar to mūsu pašvaldības nodrošinātās pusdienas visiem skolas bērniem izsniedz pārtikas paku formātā. It kā jau jauki, bet pārsteidz saturs!”

“Uz maniem jautājumiem par to, vai tam tā jābūt, saņēmu atbildi, ka pakas saturs atbilst to līdzekļu summai, kuru pašvaldība nedēļā tērē viena bērna skolas ēdināšanai. Vai pastāv kādas normas, pēc kurām būtu jākomplektē šāda paka? Vai uztura veselīguma aspekti te netiek ņemti vērā?

Aptaukošanās taču bērniem ir liela problēma… Kur skolas auglis, dārzenis, piens? Vai ir normāli izsniegt pārtiku bez marķējuma, norādēm par termiņu? Vai kādam tas būtu jākontrolē?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Līga.