Sūdzību dēlis: Pārslās atradām kukaiņus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sākšu ar to, ka labi, ka neapēda bērni. “Herkuless” 5 garudu pārslās bija pilns ar kaut kādiem maziem kukainīšiem, kas pārņēma visas pārslas. Brīdinu pircējus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Krista.

Pārslās atradām kukaiņus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
2 komentāri

2 komentāri

  • Tume

    Tume

    Pārslas saškiroji pārskaitīji - vai bija tieši pieci veidi? Vai skaits sakrita ar bildē redzamo?
  • Aigars Liepiņš

    Aigars Liepiņš

    Kukaiņi ir vienmēr vairumā putraimu. Pašam pirms nedēļas Optima līnija. Veikalā neko dzirdēt negribēja - pats esmu nepareizi glabājis un vispār citā veikalā pircis un tagad gribu iedzīvoties. Bet pēc būtības - kukaiņi ir vienmēr tikai neredzamā oliņu stadijā. Jau rūpnīcā. Padumjā laikā lielo Dzirnavnieku uz nedēļu slēdza un visu indēja. Tagadiņ pī jaunā režīma tāds nav manīts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!