Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri
Pārgriežot uz pusēm, paveras brīnišķīgs skats… Aizkrauklē “Maxima” veikalā “skaisti” granātāboli

“Labdien! Aizkraukles “Maxima” veikalā iegādājos bērniem granātābolus, kas tieši šobrīd bija “uz akciju”.

Pārgriežot uz pusēm, paveras brīnišķīgs skats… Un tas nebija vienīgais tāds…”

Iesūtīja: Santa

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • hm
  +16 +16 0

  hm

  Bet, ja vinš no ārpuses ir normāls, kā tad maxima darbinieki var zināt, kāds viņš ir no iekšpuses? Taču rentgenu netaisīs vai ne? Diemžēl gadās arī tā, no tā neviens nevar būt pasargāts.
 • Sanita Upe
  +8 +7 -1

  Sanita Upe

  Nu un pasakiet kā lai to veikalā nosaka ka iekšā beigts. Gaišreģi vai!! Gadās!!
 • Лера Цируле
  +6 +5 -1

  Лера Цируле

  Ja jūs to pamanījāt tikai sagriežot, ka lai to ierauga darbinieki? Vai katru jāpagriež?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl