Sūdzību dēlis: Pārdod loterijas saldējumu, lai gan akcija sen beigusies!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien tika iegādāts saldējums ”Tu”, kuram virsū ir pagājušā gada loterija, kura bija spēkā līdz 30.06.2019.”

Pārdod loterijas saldējumu, lai gan akcija sen beigusies!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Saldējums iegādāts Dārzciema degvielas uzpildes stacijā “Kool”. Piebildīšu, ka saldējums tika pirkts tikai dēļ šīs akcijas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Guntis.

13 komentāri

13 komentāri

 • Mirdza

  Mirdza

  Sen vajag aizliegt pārtikas loterijas. Cilvēkam negaršo saldējums bet viņš nopērk saldējumu azarta dzīts.
 • Rita

  Rita

  Aukstumsomas ar Tu produkciju, Akropoles dāvanu kartes 500 eiro vērtībā un1000 eiro. Reģistrēties 😁
 • Rita

  Rita

  Parasti loteriju noteikumos ir rakstīts, ka prece ar loterijas simboliku var būt pārdošanā arī pēc akcijas beigām. Tomēr šoreiz nevajag noskumt. Vietnē Visas loterijas līdz jūlija beigām notiek akcija kurā var vinnēt aukstumsomas ar Tu prod
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Kurš vispār piedalās tajās akcijās? Es tādām vispār uzmanību nepievēršu.. 😂
 • Nopietni?

  Nopietni?

  Nopietni jūs saldējumu pērkat dēļ akcijas, kurā jau pirms akcijas sākuma visi vinnētāji zināmi? Nevis dēļ paša saldējuma?
 • Sigita Frīdenberga

  Sigita Frīdenberga

  Ko tad visu mest ārā??? Loģiskā domāšana vairs nav modē😂😂😂😂
 • Linda Iļjina
  +11 +11 0

  Linda Iļjina

  Man vispār dažreiz liekas, skatoties šo sūdzības dēli, ka lielai daļai nav ko reāli darīt 😅
 • Laura Brikmane

  Laura Brikmane

  Veikalā nopērkamas arī kolas pudeles, kuram loterija beigusies. Ko nu darit😂😂😂😂😂 par to arī vēl sižetu varētu uztaisīt. 😂😂😂
 • Bārda
 • Antra Lapiņa

  Antra Lapiņa

  Nopietni? Atkal? Nepietika jau ar vienu sižetu? Tad vajag arī skatīties Bez Tabu nevis tikai sūdzēties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!