Sūdzību dēlis: Pārdod grauzdiņus ar beigušos derīguma termiņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien aizgāju uz vietējo veikalu ”Top”, paskatījos uz grauzdiņiem ”Flint” un sapratu, ka neviens vairs nav derīgs!”

Pārdod grauzdiņus ar beigušos derīguma termiņu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Visiem derīguma termiņš beidzies jau marta vidū un aprīļa beigās,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kevins.

14 komentāri

14 komentāri

 • Rudite Al-Tahan

  Rudite Al-Tahan

  Nezināju, ka derīguma termiņi pēkšņi sākuši "iztecēt" 😂😂😂
 • Madara Saule

  Madara Saule

  Dominica Rose Sue Smieklīgākā sūdzība,kādu līdz šim brīdim biju lasījusi.🤣🤣🤣🤣
 • Rita

  Rita

  Neuzmanības kļūda iesūtītājam. Vispirms varēja pārdevējam parādīt un viss uzreiz būtu skaidrs, bet nu kauns pa visu valsti. Gribēja citus apkaunot, bet pats krita kaunā. Nevajag tik daudz sūdzēties 😁
 • Inga

  Inga

  Kevin-tu esi lohs.bez tabu-es biju par jums labākās domās-vai esat tādi paši kā Kevins?
 • Kristīne Mātere

  Kristīne Mātere

  Ja jūs grasāties likt sižetus par visiem iztecējušiem termiņiem, citu tēmu nemaz nebūs, jo reāli tādu sižetu būtu tūkstošiem dienā😄😄😄
 • Kevin
 • Līva Ozola

  Līva Ozola

  Kevinam, šķiet, vizīte pie optometrista nebūtu par skādi.
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Jau atkal.. Cik var pa šiem grauzdiņiem.. Es jau man liekas apvainoto vieta sāktu celt prasību par neslavas celšanu.. Jo te pat nav nekāda iemesla kko tādu rakstīt.. Varbūt vajag paskatīties ražošanas datums un izlietošanas datums.. Ja neredz pat ro tad man liekas ka šis sūdzības iesniedzējam drīz beigsies termiņš.
 • Anete Meldere
 • Dace Korsaka

  Dace Korsaka

  Mīļie cilvēki,tak paņemiet vienreiz "acis rokās" pirms rakstiet tādas stulbības...🤦‍♀️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!