Sūdzību dēlis: Pārdod desiņas ar beigušos derīguma termiņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā “Maxima” 15.01.2021. var iegādāties cepamās desiņas ar termiņu 05.01.2021.!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

Pārdod desiņas ar beigušos derīguma termiņu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
28 komentāri

28 komentāri

 • Tam pa purnu

  Tam pa purnu

  Skaidra lieta,vai jauns darbinieks,vai arī nav bijis kas strādā un kāds no citas nodaļas vnk uz vecajām desām uzlicis jaunas un tad uzpeldējušas vecās.jo pie gaļām termiņus pārbauda katru dienu.
 • Tam pa purnu

  Tam pa purnu

  Un vēl vecis sūdzas,nu ok tas nav vecis,bet mēsls.es agrāk strādāju veikalā Maxima, pēkšņi daži darbinieki aiziet prom un tad es nedēļu strādāju trijās nodaļās.ble kur tur visu var izsekot???lielākas algas vajag,lai cilvēkiem būtu motivācija iet strādāt.
 • LA Vadims
 • Diāna Tauriņa
 • Agnese Grīsle

  Agnese Grīsle

  Uz kurieni tad tas termiņš tā aiztecēja? Uz jūru?
 • Andris Ruzaikis

  Andris Ruzaikis

  Tadjau mana vista ledusskapi ir sapuvusi no novembra...domaju ja pareiz uztur tad termins zem astes.
 • Elza Kalivera Neilande

  Elza Kalivera Neilande

  Nu beidziet, katram jādara savs darbs un pārdevējam ir jāseko līdzi termiņiem.
  Man aptiekā pārdeva zāles bērnam, kuras maksā 15€. Vēlāk konstatēju, ka beidzies derīguma termiņš. Turklāt aptiekā zāles nemaina un atpakaļ nepieņem.
 • Daiga Atkočūna
 • Sly Edd

  Sly Edd

  A ja es nepaskatīšos uz termiņu, un cerēšu ka savus plauktus kārto veikala darbinieki? Es saindēšos tikai tapec ka kāds aizmirsa?
 • Anda Nābuzda

  Anda Nābuzda

  Es laikam esmu cilvēks, kura saprot cilvēcīgo faktoru, ja es redzu kādas preces, uz meklēju darbinieku un norādu klusām viņam uz preci.
  Kļūda pircejos, kuri domā, ka ir svētie pa visu dzīvi, gan savā darbā, gan ģimenē, gan cilvēkos.... Bet tādiem arī kļūdas, bet pareizi saka cita acī redz skabargu, bet savā neredz baļķi.... Tādi arī sūdzas 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
  • Agris Agris

   Agris Agris

   Anda Nābuzda tiesi ta, visi kludas un del tadiem sikumiem uzreiz bez tabu.. vnk latviesi ir tada tautiba...😐

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!