Sūdzību dēlis: Pārdod alus pudeles, kas pārklātas ar pelējuma sēni!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Rīgā, Slokas ielas “Maxima XXX”, izmantojot akcijas cenu, veiksmīgi pārdot alus pudeles, kas pārklātas ar pelējuma sēni.”

Pārdod alus pudeles, kas pārklātas ar pelējuma sēni!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Saturu tas, iespējams, neietekmē, bet rodas jautājums, kādos apstākļos tiek turēta “Maxima” produkcija.

Aiz šīm pudelēm pie pašas sienas piebāztas un paslēptas tīras, tātad secinām, ka ar nodomu tiek izpārdota “bojāta” produkcija,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Andris.

8 komentāri

8 komentāri

 • Imants Ratnieks
 • Ilvija Voiciša

  Ilvija Voiciša

  Nesaprotu kur problēma aiziet un par to painfornēt darbiniekus. Bet nē, uzreiz jāsūdzas šeit. 🤦🏼‍♀️
 • Sandra Sandrella
 • Лера Цируле

  Лера Цируле

  Eeem... A viņš to pudeli lietos vai tomēr saturu? Un pat tad, var iet un jautāt kāpēc tā piegādātājam, pārdevējam vai vēl kādam... 👀 Bet nu ne jau bez tabu...
 • Armands Nikolajenko
  +11 +11 0

  Armands Nikolajenko

  Sūdzības autors ir pilnīgs ambālis. Pudeles transportējot mēdz arī saplīst un jūs pat nespējat iedomāties cik ātri alus pārvēršas pelējumā. Stāstu no pieredzes, jo esmu izbijis profesionāls speciālists-krāvējs ar 16 pateicības rakstiem un 4 diplomiem
  • Alex Wood

   Alex Wood

   Armands Nikolajenko Tas viens diploms no vidusskolas gadiem netiek pieminēts, jo toreiz vēl neoficālā statusā darbojies, saņemot darba algu konvertā?
  • Armands Nikolajenko

   Armands Nikolajenko

   Alex Wood Ar to diplomu es nelepojos, jo tur viss bija notāra neapstiprināts
 • Jautrite Krumina

  Jautrite Krumina

  Es nesaprotu kur problēma skaties ko pērc un neviens neliek no cenotas preces pirkt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!