Sūdzību dēlis: Pārdod alu, kam beidzies derīguma termiņš!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“12. maijā “Top” veikalā Liepājā, Jūras ielā iegādājos septiņas Tērvetes alus pudeles.”

Pārdod alu, kam beidzies derīguma termiņš!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vēlāk piefiksēju, ka 5 no 7 pudelēm ir beidzies derīguma termiņš jau 04.05.20. Čeku, protams, nesaglabāju, bet nolēmu 13.maijā pārliecināties, vai nejaušības pēc, neesmu kļuvis par upuri vienīgajām alus pudelēm, kam beidzies termiņš.

Novēroju, ka veikala plaukts papildināts ar jaunām alus pudelēm, kam beidzies termiņš!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

14 komentāri

14 komentāri

 • Māris Puķēns

  Māris Puķēns

  Pamuļķu bars🤣Laikam neviens nav alutiņu brūvējis🤣
 • Vilnis Bajārs

  Vilnis Bajārs

  vēders nav grāmata un dirsa nav kāstuve! Nepatīk-nepērc.
 • Madara Saule
 • Kaspars Ceizars

  Kaspars Ceizars

  Par konjaku saka, jo vecāks jo labāks, uz aliņu arī tas attiecas? :D
 • Agita Neilande

  Agita Neilande

  Nē, te runa ir par to, ka nevis vecs, bet varēja tak pa 0.30 centiem palaist tirgot, tad neviens nesūdzētos "Bez tabu" par beigušos termiņu. 😁👍
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Pēc būtības alu var izdzert arī ar divu mēnešu vecu termiņu un nebūs pilnīgi nekādas atšķirības.. Mūsdienās tur ir tik daudz kas klāt, ka viņš īpaši vecs nepaliek..
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Marite Viļuma
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Vieglāk jau nevis pārdevējai pateikt, bet uz BezTabu uzrakstīt 🤦‍♀️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!