Sūdzību dēlis: Par kafiju jāmaksā 10 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Doma laukuma pasākumā “The Great Modernists. From Monet to Kandinsky” oficiante piedāvāja kafiju.”

Par kafiju jāmaksā 10 eiro!
PIXABAY.COM

“Cik tad kafija var maksāt? Nav jau restorāns ar zvaigznēm. Palūdzu auksto kafiju, atnesa ledus glāzi ar nedaudz pārlietu kafiju.

Paldies, karstā diena būs labi, bet, rēķinu atnesot, par kafiju jāmaksā 10 eiro! Par vienu ledus glāzi ar nedaudz kafijas! Super!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Miervaldis.

34 komentāri

34 komentāri

 • Виктория Врублевска

  Виктория Врублевска

  Пишут комментарии, кто там не был. При входе, ты еще и не дошел до бара, подходит милая девушка и практически уговаривает вас что либо взять. Понятно, можно отказаться, но не все умеют сказать нет. Тем более, что на первое нет, следует, а возьмите лимонад, наш фирменный. Ты говоришь нет, что пришел на выставку, на что а вы можете взять с собой. И чтобы не ругаться заказываешь а потом сюрпрайз в виде счета😉
 • Виктория

  Виктория

  Пишут комментарии, кто там не был. При входе, ты еще и не дошел до бара, подходит милая девушка и практически уговаривает вас что либо взять. Понятно, можно отказаться, но не все умеют сказать нет. Тем более, что на первое нет, следует, а возьмите лимонад, наш фирменный. Ты говоришь нет, что пришел на выставку, на что а вы можете взять с собой. И чтобы не ругаться заказываешь а потом сюрпрайз в виде счета😉
 • Gabija Sa

  Gabija Sa

  Kad man liekas, ka man dzīvē neiet - es lasu sūdzību dēli, nu te jau gan cilvēkiem ir ļoti "nopietnas" problēmas, kuru risināšanā jāiesaista visas iespējamās instances. 🤦🏼‍♀️
 • Rihards Lety

  Rihards Lety

  Ej nu 10 Eur kafija? Laikam kāds ar varu lēja rīklē to kafiju? Nevari atļauties nepērc. Neredzēji cenu pajautā, neba nu domāja ka vecrīgā kafija maksā tik pat cik Rimi info 😁😁😁😁😁😁
 • Stella Blaune

  Stella Blaune

  Tiešām smieklīgi, vairs nav sižetu, tad nu pa visādiem sīkumiem tagad taisa. Jo tālāk, jo trakāk...
 • Ahhaa
  • Samanta

   Samanta

   Tikai nevajag. Vācijā Starbucks kafija ne tuvu nemaksā 10 eiro.. Bet Latvijā jau visi miljonāri
 • Tīģeris

  Tīģeris

  Nu s***** cilvēki! TAD VAJAG IEPRIEKŠ PAJAUTĀT! ATRADUŠI, PAR KO SŪDZĒTIES! Lol.
  • Gundars

   Gundars

   Tiešām? Jūs katru reizi ieejot kafejnīcā, jautājat, cik kas maksā???
 • Inese Stobova

  Inese Stobova

  Oj nu jau paliek smieklīgs bez tabu laikam trūkst sižetu un par gramatiku nerunāsim. 🤣
  • Šulammīta Jusova

   Šulammīta Jusova

   Inese Stobova vai ne, vēl labs bija sižets par to, ka nepareizi siers iepakots- uzlīme uzlīmēta uz vietas, kur plēve saiet kopā, nevis maliņā, redz, nevar otrreiz ietīt tajā pašā papīrītī. Citā veikalā gan tā nedarot.
   😀😀
 • Anita Kalnina
  +12 +12 0

  Anita Kalnina

  Ko Jūs uzreiz rejiet? Nez kapēc kafijai būtu jāmaksā 10 eur? Pajautāja, nepajautāja kāda starpība. Pieņemsim no kāda lauku rajona uz Rīgu atbrauc kāds cilvēks. Pasūta kafiju-cilvēcīgi. Atnes miljonāru rēķinu. Nu protams tulīt sāksies-nav ko braukt, jo Latvija ir tikai Rīga. Bet tajā pašā laikā darbiniekam tajā pašā kafejnīcā maksā 2 eur stundā. Un kafejnīcas īpašnieki kviec, ka nav kas strādā.
 • Oskars Stiens
  • Maija Roze
  • Oskars Stiens

   Oskars Stiens

   Maija Roze nu beigās idiots palika autors. Bet saņemot pakalpojumu tu vēlies zināt arī tas cenu.
  • Oskars Stiens

   Oskars Stiens

   Varbūt gribi no manis nopirkt telefonu? Es tev rēķinu atsūtīšu 500eiro, kaut gan teldodns 200eiro maksā, būsi ar mieru?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!