Sūdzību dēlis: Palūdzu sagriezt pārdevējai gaļu, bet tā ir ar visiem striķiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā “Maxima” Jelgavā, pilsētas pasāžā, iegādājos gaļu! Lūdzu pārdevējai to sagriezt uzreiz šķēlēs, ko viņa man arī neatteica!”

Palūdzu sagriezt pārdevējai gaļu, bet tā ir ar visiem striķiem!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mājās taisīju vaļā un skatos, ka gaļa ir sagriezta ar visiem striķiem! Pārcilāju katru šķēli un konstatēju, ka tie striķi ir vienkārši sakapāti!

Vai tas ir pareizi? Saprotu, ka nopērkot gabaliņu, tos striķus es varu pati izņemt, bet vai tiešām, griežot veikalā uz vietas, tie nebūtu jāizņem ārā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Lauma.

115 komentāri

115 komentāri

 • Blablablabla

  Blablablabla

  Nu beidziet vienreiz stumt māgā to gaļu un visas problēmas atkritīs. Gan sakāpātu striķu nebūs, gan veselības problēmu.
 • Kristine Tumina
 • Viks
 • Jolanta Driksne
 • Janis Jerins
 • Džeina Špehte
 • Jānis Tomsons

  Jānis Tomsons

  Nekā jauna Maksimā Akropole tur viena patstavigi griež ar striķiem gaļas nodalijumā
 • Ainid

  Ainid

  Tie cilvēki tā ir izlaidušies drīz uz toleti vajadzēs iet līdzi toletes papīra pārdevējam pārēdušies ,pārbarojušies jau!
 • Kristīne Niedola

  Kristīne Niedola

  Ka tik pircèjs neiekrīt depresijā, labàk labu nazi, lai nopērk nebūs jalūdz sagriezt veikalà.Estētiski jau tie striķi nav, bet ko nu padarīsi, gadījās🤦🏻‍♀️.
 • Līga Kālberga

  Līga Kālberga

  Inga Iesalniece 🤣🤣🤣 drīz būs par blusu ko uz ielas noķer. 😅

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!