Sūdzību dēlis: “Paldies” veikalam! Būs gardas vakariņas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Paldies veikalam “Top!” Talsos!”

“Paldies” veikalam! Būs gardas vakariņas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Būs gardas vakariņas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Lelde.

28 komentāri

28 komentāri

 • Maija

  Maija

  Laikam veikala štatā joprojām nav gaišreģa - kurš cits uzminēs, kas kāpostā iekšā?
 • Jolanta Berga Ex Silniece
 • Taiga Alijeva

  Taiga Alijeva

  Neapskauzu veikalus, kurus apmeklee degradanti. Un tagad moralaa trauma, buus jaapmeklee psihologs, lai paardzivotu savu pirkumu. 😱
 • Artūrs Ašmanis
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  veikals nav vainīgs,ķīnas kāposti iekšpusē mēdz bojāties jau pirms nokļūšanas veikalā,cauri tak tam neredz. tāpat kā gadās kartupeļi ar melnumiem,pie serdes sabrūnējuši āboli utt
 • Inese Fedotova

  Inese Fedotova

  Vispar jau ķīnas kāpostu vienmēr vajadzētu pirt tikai pārgrieztu.Jo šim ,,patīk,,bojāties pirms tas nonāk veikalu plauktos.Es vienmer palūdzu pārgriezt.
 • Sigita Frīdenberga

  Sigita Frīdenberga

  Es veselo sagrieztu un apēstu bet bojāto izmestu, tik vienkārši... neaizmirsti ielikt kartupeli ar melnumiņu nākamreiz🤣🤣🤣
 • Santa Makcenskova

  Santa Makcenskova

  Ak šausmas nu neviens nevar zināt kas ir kāpostam vēdera 🙈 tad man jau katru reizi būtu jasudzas mūsu blakus veikalā ka tur ir tādi augļi, dārzeņi kuriem aug virsū jau cita dzīvības forma 😂😅 un veikals brīnas kāpēc neviens neperk tur ne augļus ne dārzeņus 😅
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Tie ir kimči - slavenie korejiešu fermentētie kāposti...
  Skaitās delikatese.👍
  Būtu priecājusies, ka dabūjusi ko tādu pa tik lētu naudu...
  Aita kārtējā.
  Ka tik pabimbāt publiski. 😂
 • Daiga Celitane

  Daiga Celitane

  Man arī tāda situācija bija. Izmetu miskastē Un aizmirsu, 👌

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!