Sūdzību dēlis: “Paka divreiz lielāka nekā saturs! Kāpēc tā jāmānās?”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

18 komentāri
“Paka divreiz lielāka nekā saturs! Kāpēc tā jāmānās?”

Labdien! Nosūtu Jums sava sašutuma iemeslu. Iegādājos krēmsieru, atverot to un ņemot ārā no iepakojuma, paliku ar izbrīnu sejā! Manuprāt, šis ar gaisu pildītais iepakojums savā ziņā ir cilvēku maldināšana vai arī kāda jauna krēmsiera uzglabāšanas metode?” vaicā Elza.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Atceros
  +17 +14 -3

  Atceros

  Konfeksu kastes arī ir milzīgas, bet ieksā, 10 mazas konfektītes. Un neviens sesūdzas.
 • Nu dumjš bābietis!

  Nu dumjš bābietis!

  1. Krēmsieram jāsver 400 gramus kā norādīts uz paciņas, nevis jābūt trauka lielumā.
  2. Foto salīdzināts ir nepareizi, jo šķīvim ir garas malas un trauciņš tam neatrodas blakus.
  3. Tu pat visu izņēmusi neesi.
  4. Tādu muļķību dēļ nav jāsūdzās bez tabu, vēl policijai varēji piezvanīt, jo tevi ķipa "apkrāpa".
 • Sandra Eveliņa
  +6 +6 0

  Sandra Eveliņa

  čipšu pakas es domāju, ka it pustukšas tikai dēļ tā, ka viņiem vajag vairāk vietas un gaisa, lai nesadruptu drupačās.!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl