Sūdzību dēlis: Norādīts, ka rīsi ražoti Latvijā, bet patiesībā tā nav!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos ziņot par pārkāpumu veikalu “Rimi”, T/C “Galerija Rīga”.”

Norādīts, ka rīsi ražoti Latvijā, bet patiesībā tā nav!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Es novēroju, ka pie “Rimi Basic” graudaugu rīsiem, apkārt cenu zīmei var redzēt uzrakstu ,,ražots Latvijā” un ,,Izvēlies Latvijā radītus produktus!”, tāpat pie cenu zīmes ir norādīts –  Latvija un Latvijas karogs.

Savukārt uz rīsu pakas ir norādīts, ka iepakots Lietuvā, bet izcelsmes valsts norādītas vairākas – Mjanma, Kambodža, Taizeme, Pakistāna, Vjetnama, Itālija. Vēlētos saprast, kāpēc tik plaši var mētāties ar Latvijas tēla pieminēšanu un klaji maldināt pircējus?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā pircējs.

29 komentāri

29 komentāri

 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Pasakiet paldies Dievam, ka Jums vispār ir ko ēs nevis meklējiet utis, tur, kur to nav!
 • Ilga Čulkova
  • Ērika Krimska
  • Ilga Čulkova

   Ilga Čulkova

   Ērika Krimska paskaidrošu cilvēkiem, kas nesaprot.🤦‍♀️ Daudzus produktus, ko nav iespējams vai negrib ražot vai audzēt Latvijā, ieved no ārvalstīm. Bet Latvijā viņus tikai sapako kastītēs, pudelēs, burciņās, maisiņos utt. Uz iepakojumiem bieži vien var novērot--fasēts Latvijā. Vai pildīts Latvijā.
   Takā, Va vellos... Jāiemācās saprast izlasītais!!!
 • Andrew Kleimanis

  Andrew Kleimanis

  🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Latvija visos veikalos krāpjas ar izcelsmes valtīm 😂
  • Kārlis Orbidāns

   Kārlis Orbidāns

   Kāda vispār starpība izcelsmes valstij 🤷‍♂️ nekad nepievēršu uzmanību kur ražots vai fasēts pārtikas produkts, kā arī sastāvam kaukādām e vielām vai par ko tur vēl daži labi čīkst
 • Faina Koņahina

  Faina Koņahina

  Какая нафиг разница откуда рис😂😂
 • Līga Magone
 • Kristine Grinvalde

  Kristine Grinvalde

  Sūdzību dēlis paliek smieklīgāks un smieklīgāks.Brīnos par mūsu cilvēkiem, no kurienes visu dabūn gatavu lai šeit sūdzētos. Redaktori jums neapnīk?
 • Artis Vnk Rozitis

  Artis Vnk Rozitis

  Esam kļuvuši mums nezinot par rīsu lielvalsti.....🤣 viņi nav ziemas rīsi līdzīgi kā ziemas kvieši? 🤔👍
 • Alexander Mikhaylov

  Alexander Mikhaylov

  Redaktori jums nav apnikuši publicēt bezjēdzīgas ziņas? Visi Latvijas iedzīvotāji zin kā rīsi pie mums NEAUG!
  • Evita Stalbe
 • Andžela Koņkova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!