Sūdzību dēlis: Norādīts, ka produkts ražots Latvijā, bet patiesībā Lietuvā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikals “Maxima” izvietojusi šādas cenu zīmes zem produkta, kurš noteikti nav ražots Latvijā.”

Norādīts, ka produkts ražots Latvijā, bet patiesībā Lietuvā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pat uz cenu zīmes zemāk ir uzrakstīts, ka izcelsmes valsts ir Lietuva!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

36 komentāri

36 komentāri

 • >:-)

  >:-)

  Tas nekas, bet šim, «Annele», pienam ir kāda īpatnēja garša . Neviens nav ievērojis?
 • Kaspars Dombrovskis
 • Daniela Jauka
 • Spoed

  Spoed

  Jautājums kurā brīdī notiek piena "ražošana" , vispār lietuvas pārstrādātaji jau gadiem iepērk lēto pienu no latvijas izkultajiem lopkopjiem.
 • Iveta Ivie Ermane

  Iveta Ivie Ermane

  Ja ražos Latvijā, tad ieradīsies bez tabu!! Drošāk kaimiņu valstīs!!
 • Arturs Kasuba

  Arturs Kasuba

  Un...cilveki tik aprobezoti paliek, informacija pieejama praktiski jebkur,kur esi tik telefonu panjem...nja interesanti,a ja tur butu vis lietuviski ka to produktu pirktu
 • Janis Maulis
 • Dina Meteņko
 • Kristaps Grinbergs

  Kristaps Grinbergs

  Bez Tabu- jūs esat tik gudri, tik pareizi..
  Joptvaju maķ, apdirsties var..
  Jūs paši esat zem Lietuvas, Tu pridurak, kas raksta šos poustus, Jūs lašaras esat reģistrējušies zem Lietuvas un vēl sprēgājiet par cietiem produktiem vai firmām. Kāda Tev nafig starpība? Huļi Jūs novirzat mūsu skatījumu skaitu uz Lietuvu un Lietuvai nesat peļņu, ākstu bars!
 • ***

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!