Sūdzību dēlis: Nopirku zivs fileju! Svars krasi atšķiras no norādītā uz iepakojuma!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Alūksnes veikalā “maxima” iegādājos saldētos zivs liemeņus!”

Nopirku zivs fileju! Svars krasi atšķiras no norādītā uz iepakojuma!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vienus atkausēju cepšanai, izbrīns bija acīm redzams! Svars neatbilst uz iepakojuma norādītajam.  Manā skatījumā tā ir krāpšana, tikai iedomājaties, cik lielās naudās var iedzīvoties? Kas būs tālāk, vai krāpšanu var novērst?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta pircējs.

27 komentāri

27 komentāri

 • Esiņa

  Esiņa

  Nē, nu labrīt! Šis konkrētais cilvēks jau pašu Bez Tabū nemaz neskatās, kur šis jau tika atrunāts!! Uz saldētiem iepakojumiem parasti ir norādīti svari pirms un pēc atkausēšanas ( īpaši zivīm)... šeit cilvēki TIK bieži sūdzas savas tumsonības un stulbuma pēc!
 • Andris Stasja

  Andris Stasja

  Jebkura prece atškīras ja kas. Noperc marinetus gurķus. Sipolokus iefasetus vai dilles. Vairakas pakas viena vairak viena mazak. Un daudz kas cits. Itka brinums tas butu. Visi pirka un te sensacija viens nezināja😀
 • Metro

  Metro

  Zivī vai gaļā ir ap 25% gaļas un 75% ūdens, vairākkārt atsaldējot pāri paliks gaļas čipsi...
 • Mārtiņš

  Mārtiņš

  Paskatieties video ARTEM WOLF kā viņš cīnas veikalā, ar sabojātu vai nekvalitatīvu preci. Par saldetajiem produktiem personīgi zinu, kad tas ir smagākas kad ir sasaldētas.
 • Fund

  Fund

  Principā jau sasaldējot un atkausējot iztek produktā bijušais ūdens - vari pamēģināt ar svaigu zivi....
 • Andra

  Andra

  Ieskatījos bildēs. Neto masa ir 800g. Pēc idejas tam tā arī vajadzētu būt. Mazāk nedīkstētu būt.
 • Andra

  Andra

  Visas filejas ir saldētas ar ledus apvalku. Tas nav nekas jauns. Bet pēc idejas tur vajadzētu būt norādītam arī neto svaram, kā tas ir uz zivju konserviem.
 • Ritvars Dzirkalis
 • Jānis Ozols

  Jānis Ozols

  Jūs katru preci pēc iegādes veikalā parsverat? Jums tam ir laiks????
 • Zane

  Zane

  Tiešām neviens mājās nav neko saldējis? Saldējot ūdens no produkta izdalās un svars paliek mazāks. Skābenes kā kaltētas paliek,ja ilgāk paglabājas saldētavā,tāpēc tās vispār jāiesaldē ūdenī.Jocīgi,ka cilvēks sagaida to pašu svaru kā svaigam produktam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!