Sūdzību dēlis: Nopirku zivi, bet sajūta, ka majonēzi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirkām zivi, ne to lētāko, bet, atverot iepakojumu, nesapratām, mēs nopirkām zivi vai majonēzi?”

Nopirku zivi, bet sajūta, ka majonēzi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Zivs gaļa skumbrijai, knapi pamanāma, bet majonēze krietni daudz. Vai gaļu no zivs griež nost un tirgo “pa dārgo” kā fileju skumbrijas, un uz ādas saspiež majonēzi un tirgo kā kūpinātu makreli ar sieru. Te jau sanāk siers ar makreli, ne makrele ar sieru!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Vitauts.

18 komentāri

18 komentāri

 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  Priecājieties. Progress. Kirhenšteins gan piedāvāja tikai siļķu suliņu, kā piedevu kartupeļiem.
 • Inguss Brikmanis

  Inguss Brikmanis

  Dinija - atceries, ka toreiz nopirkām majonēzi, bet sajūta, ka zivi?
  • Dinija Bogdanova

   Dinija Bogdanova

   Inguss Brikmanis jaaa, žēl, ka tad nezinājām par tādu sūdzību dēli!
 • Gunta Klēģere

  Gunta Klēģere

  Man līdzīgi ir gadījies ar marinētu siļķi plastmasas trauciņā. Siļķes gabaliņi bija tikai gar trauciņa malu, pārējais bija sīpoli.
 • Santa Ņikiforova

  Santa Ņikiforova

  Man arī tā gadījās, tieši šī paša. Zivs tur faktiski nav, bet man nebija vēlmes uz BezTabu rakstīt, jo neuzskatu ka šī "problēma" ir tāda, lai izsludinātu trauksmes zvanu!
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Itkā sīkums,bet lai tie ražotāji pelna,bet mēs lai izmetam un paliekam tukšā? :(
  • Santa Ņikiforova

   Santa Ņikiforova

   Ērika Krimska šī nav ne. Pirmā ne pēdējā situācija. Šeit ir jārīkojas augstakstavosiem, jo beztabu tam nepalīdzēs.
  • Rūta Zariņa

   Rūta Zariņa

   Santa Ņikiforova piekrītu.. Man ar tā bija un vnk šo produktu vairs nepirku.. 😒🤷‍♀️
  • Santa Ņikiforova

   Santa Ņikiforova

   Rūta Zariņa nu vienīgais šo var uztvert cilvēki kā brīdinājumu, lai nepērk šo produktu!
 • Дмитрий Микольчак

  Дмитрий Микольчак

  Apsveicu, jūs nopirkāt majonēzi 😁
 • Margita Anne Buiva
 • dima

  dima

  Izlasīju , no kā sastāv šis zivju izstrādājums......brrr.......tikai e piedevas, siera izstrādājums, ( nav pat siers, bet ķīmija) no zivs 53%???????? Kā var būt skumbrija 53 %? Tātad tiešām puse no zivs!!!!!!!Un Virsū sabāzts milzīgs slānis ,, siera,, putra ar majonēsi..........Pilnīgi piekrītu tam, kas nopirka so zivs ādu ar 1 cm zivs masas uz ādas, viss pārējais tas ķepeklis.....ķimija. Nākoso reizi lasi, ko pērci, es nekad nepērku šos mēslus.
 • Kristine Viertelmeister
 • Inga

  Inga

  Ārprāts, kāds auns 🤦🏼‍♀️😀😀😀 Galvenais, ka pusi jau aprijis 😀😀
 • Zivnieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!