Sūdzību dēlis: Nopirku šprotes tomātu mērcē, bet iekšā ir šprotes eļļā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šā gada pirmā lielā vilšanās. Nopirku šprotes tomātu mērcē, bet, atverot bundžiņu, iekšā ir šprotes eļļā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Eva.

Nopirku šprotes tomātu mērcē, bet iekšā ir šprotes eļļā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
67 komentāri

67 komentāri

 • Inguss Brikmanis
 • Nu re
 • Lauris Kaire
 • Loģika

  Loģika

  Tā jau mūs šmauc. Tāpat ar olām. Uz paku ir. L. Bet atver vaļā kas iekšā. M. Bet cenas gan kā nez ko būtu nopircis. Nez kurš turvainīgs vai veikals...... Droši vien. Saplīsušās aizvieto ar mazām. Esam eiropas savienībā bet tā neizskatās. Līdz eiropai mums vēl jāaug.
 • Indra Radovska

  Indra Radovska

  Es teiktu ka tas ir nekorekts tulkojums."Sprat"-ķilavas,brētliņas,šprotes.Ar galvu jādomā!
 • Krisjanis Purins
 • Gita Rieksta Pūpola

  Gita Rieksta Pūpola

  Āāārrprrāāts... 😱.... (jukušo netrūkst un bez tabu kļūst arī jukuši.. Viņi aizmirsuši ar ko jānodarbojas žurnālistiem... Kauns😞)
 • Andrew Kudrjavcev
 • Pupsiks
 • Rita Alaga

  Rita Alaga

  Šprotes nav tomātu mērcē 🤣🤣🤣
  Tas vairs nav šprotes
  • vērotājs

   vērotājs

   Būtu priecājušies ka vismaz kāda zivs ar bija tajā bundžā,ne tikai tomātu mērcē vai eļļa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!