Sūdzību dēlis: Nopirku mellenes šokolādē, bet mellenes nemaz nejutu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ejot pa veikalu ieraudzīju ”mellenes šokolāde”, kas nospēlēja uzreiz! Melleņu sezona + šokolāde = lieliska kombinācija!”

Nopirku mellenes šokolādē, bet mellenes nemaz nejutu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bet pagaršojot, īsti neliekas, ka iekšā ir mellenes! Sāku lasīt sastāvu, izrādās, ka mellenes ir tikai 2%! Kas ir pārējais? Vai vispār var saukt mellenes šokolāde, ja sastāvā ir tikai 2%? ” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Klāvs.

30 komentāri

30 komentāri

 • nu

  nu

  tak uz etiķetes rakstīts var saturēt zemesriekstus lazdu riekstus sezama sēklas un arī melleņu %
 • Nu re
 • Andris Melentjevs
 • Juris Berzins

  Juris Berzins

  Laimas šokolāde sen vairs nav šokolāde, bet bezgaršīgi palmu tauki 🤮🤮🤮🤮🤮
 • @MaigonisX
 • Kaspars Livčāns
 • jaa
  +19 +19 0

  jaa

  Par tieši šo produktu jau bija sižets Beztabu pirms kāda gada. Nu drusku jau tā ir pircēja maldināšana, jo parasti ar " ... ogu šokolādē", saprotam, ka tā ir ar šokolādi glazēta oga, piemēram, Skrīveru plūmes šokolādē ir "dzīvas" plūmes. Tas, ka uz paciņas aizmugurē minēts, ka melleņu piedeva ir 2 %, man šķiet, neļauj šo izstrādājumu saukt par "mellenēm šokolādē". Fui, "Laimai"!
 • Vilnis Kaskevičs
 • Hmmm..

  Hmmm..

  ja, paciņa ir 50 konfektes, tad mellene ir tikai 1 konfektē.. M, jā!
 • Andris Freibergs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!