Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirku Latvijas kartupeļus “Rimi” veikalā. Visi kā viens – zaļi.”

Nopirku Latvijas kartupeļus, bet visi kā viens – zaļi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāpēc man jātērē gandrīz 1,5 eiro par tādu “draņķi”? Pats interesantākais, dusmās zvanu uz apakšā minēto numuru, izrādās, ka numurs neeksistē!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Svetlana.

15 komentāri

15 komentāri

 • Iveta Samiņa

  Iveta Samiņa

  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ bioloģijas stundās labi gulējuši esat... pirmkārt,zaļš ir tikai no virspuses-nogriez nost un ēd,cik lien! Otrkārt,solonīns šķīst aukstā ūdenī-liec vārīties nevis verdošā,bet aukstā ūdenī,pēc tam ūdeni izlej-viss,ēd,cik lien!
 • Andrejs Lācis
 • Maija Pazare

  Maija Pazare

  Nepareizi uzglabāti...un zaļus nelietoju...esot indīgi...un paśam sevi jāsargā...neviens cits to nedarīs...viss viens liels bizness...
 • Marina Djatlova
 • Dita Miķelsone

  Dita Miķelsone

  Kartupeļiem pēc mizas ļoti viegli var redzēt, ja ir zaļi. Vajag skatīties ko pērk...
 • Irene Cekinova
  • Oskars Stiens

   Oskars Stiens

   Irene Cekinova kāda gan tie inde? Gribu, dzirdēt dīvāna eksperta viedokli ka kartupeļi paliek indīgi no gaismas?
 • >:-)

  >:-)

  No tāda mazuma, noindēties, gan nav iespējams :D

  Šķiet, maisu, vienā reizē aprijot, tikai :D
 • Edgars Liberts
 • Zane

  Zane

  Nekādā gadījumā nelietojiet uzturā tādus zaļus kartupeļus,nesiet atpakaļ uz veikalu.Es savulaik stipri saindējos ar tādiem kartupeļiem,jo zaļā krāsa liecina par indes solanīna klātbūtni.
 • Vilnis Priede

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!