Sūdzību dēlis: Nopirku lasi, kuram beidzies derīguma termiņš! Sanāk, ka tirgo vecus produktus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“10. aprīlī veikalā “Maxima” (Akropole) iegādāts lasis derīgs līdz 9. aprīlim. Kā tas vispār ir iespējams?”

Nopirku lasi, kuram beidzies derīguma termiņš! Sanāk, ka tirgo vecus produktus?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Sanāk, ka tirgo vecus produktus? Lasis nebija nocenots vai pārdots kā samazinātas cenas produkts,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Dana.

63 komentāri

63 komentāri

 • Ineta Bučmeja

  Ineta Bučmeja

  Un nevienam nešķiet dīvaini, ka iepakots 10.04,bet jāizlieto līdz 09.04?
  Vnk sistēmas kļūda.
 • Irina Irinka

  Irina Irinka

  Nu vnk nav samainits datums svariem.. Ta dažreiz gadas. Protams tas problemu neatrisina, jo tapat bus jaatbild pardevejai. Bet tas ir tikai svari, jaskatas speciala klade, kur ir visas ielimetas vai ierakstitas pareizas pegades datumi.
 • Sindija Smilga
 • Valentin Gribanov

  Valentin Gribanov

  Jabut verigakiem, pat ja deriguma termins ir pareizs, tas vel nenozimes ka produkts ir derigs un otradi.
 • Laura Uldriķe

  Laura Uldriķe

  Pfff tas jau man liekas katra veikala var atrast kam vai nu termins jau ir beidzies vai tiesi pirksanas diena beidzas. Kaut kad Narvesenā iegaju no rīta un skatos ko edamu paķert pa ceļam un skatos plauktos tur pusei termins cauri. Pasaucu pardeveju paradiju ar pirkstu, lai to visu izvac ara veco produkciju.
 • Zane

  Zane

  Nesaprotu,kāpēc jāsūdzas Bez Tabu un nevis pašam veikalam?Vai gāji uz veikalu ar pretenzijām? Atdotu naudu bez vārda runas,ja tiešām beidzies termiņš.Domāju,ka tā ir svaru kļūda un nekāda vaina lasim.
 • Lilo

  Lilo

  A to, ka iepakots 10.04 un jāapêd līdz 09.04 neviens neredz? 😂 Sistêmas kļūda. Ar atpakaļejośu datumu. 😁
 • Inga Kļaviņa

  Inga Kļaviņa

  Nu un kur skatījās kad pirka? Visam līdzi jāseko, tad nebūs jāsūdzas!
  • Zane Osleja

   Zane Osleja

   Ja pērku paiku vairākam dienām, katrai precei būtu jālur termiņš? Jūs esat normāla?
  • Inga Kļaviņa

   Inga Kļaviņa

   Zane Osleja normāla gan, jo es vienmēr skatos realizācijas laiku. Plauktos bieži vecie produkti ir nolikti priekšā ,lai izpērk un dzīļāk ir svaigi. Tas vienkārši ir pašsaprotami, ka tā jādara.
  • Kaspars Kadaks

   Kaspars Kadaks

   Inga Kļaviņa Inga, neņem galvā to Zani. Viņa teju pie katra komenta kko indīgu izspļauj. Izskatās baigi pareizā, lai gan tukša muca tālu skan. Glamūrīgās lupatiņas un pieķepētie nadziņi prātu nevienam vēl nav iedevuši.
  • Zane Osleja

   Zane Osleja

   Kaspars Kadaks nu vispār jau parastas džinsenes un jaka - tāda pati mirstīgā kā jūs - atslēga tajā, ka jāmak uz atlaidēm iepirkties un jābūt labai gaumei, tad jūs varbūt arī izskatītos glamūrs. Skatīt vīru pēc cepures, un izdarīt spriedumus...izskatās,ka jūsu muca ir vēl tukšāk kā manējā.
   Lai nesāp punči un jauku jums dienu! 😀😊
 • Loreta Jurkeviča

  Loreta Jurkeviča

  Laura Skuja 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 • Kristīne Ūše

  Kristīne Ūše

  Skatīties vajag, bet var ari neiedomaties paluuret vai terminsh nav beidzies,jo veikalos galu galaa jabut preceem,kuram NAV beidzies deriguma terminsh!
  • Māris Vēgners
  • Kristīne Ūše

   Kristīne Ūše

   Māris Vēgners bet ari jaabut vel vismaz shodienas terminjam!🙄

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!