Sūdzību dēlis: Nopirku lasi, kuram beidzies derīguma termiņš! Sanāk, ka tirgo vecus produktus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

63 komentāri

“10. aprīlī veikalā “Maxima” (Akropole) iegādāts lasis derīgs līdz 9. aprīlim. Kā tas vispār ir iespējams?”

“Sanāk, ka tirgo vecus produktus? Lasis nebija nocenots vai pārdots kā samazinātas cenas produkts,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Dana.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kaspars Kadaks

  Kaspars Kadaks

  Cien. tēmas autor, pirms pērc lasi, vai ko citu, vispirms aizej pie acu ārsta, lai izraksta lasāmbrilles, un tikai tad dodies šopingot. Tad nebūs jātramda Bez Tabu darbinieki dēļ Tavas sliktās redzes. Bet tagad nekā, ar beigušos derīguma termiņu nopirkts, būs vien jāēd kāds ir. Kā nekā lasis. Lai labi garšo! Ņamm, ņamm...
 • Viesturs
 • Lilo
  +4 +4 0

  Lilo

  A to, ka iepakots 10.04 un jāapêd līdz 09.04 neviens neredz? 😂 Sistêmas kļūda. Ar atpakaļejośu datumu. 😁

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl